 |

De Dialogen van Berlijn/van New YorkTwee van de meest dynamische stedelijke centra van de wereld, Berlijn en de Stad van New York, maken radicale transformaties in hun straten en horizonnen.
Het doel van de Dialogen van Berlijn/van New York is de huidige voorwaarden, de processen en de verwante kwesties te onderzoeken die urbanisme en architectuur in deze twee steden bepalen.
Door een exploratie van mechanismen van stedelijke regeneratie Berlijn/New York onderzoekt de Dialogen de gelijkenissen en de verschillen tussen deze globale steden en, het belangrijkst, concentreert zich op voorbeeldige praktijken en strategieën.
Tegen een achtergrond van stedelijke gegevens zullen de Dialogen van Berlijn/van New York drie geografische gebieden in elke stad onderzoeken.
De tentoonstelling zal sociale, politieke, economische en culturele processen door de huidige werken van architectuur en urbanisme beschrijven, benadrukkend thema's zoals: inkrimping/de groei, hergebruik/re-krediet, mobiliteit en duurzaamheid.
De projecten zullen openbare ruimten, huisvesting en buurtstimulering, culturele initiatieven, waterkantontwikkeling en tijdelijke acties bij verschillende schalen omvatten.
De tentoonstelling en de verwante programmering zullen lessen onderzoeken die door de kruisbevruchting van ideeën tussen burgers, beleidsbepalers, instellingen, en ontwerpberoeps worden geleerd in Berlijn en New York.
more: www.aiany.org/centerforarchitect... (216)
design directory:
Center for Architecture > Architecture Galleries
September 22, 2007 | Viewed 22,400 time(s)
|
 |