 |

RIBA kondigt Twee Nieuwe Beurzen voor 2008 aanHet koninklijke Instituut van Britse Architecten (RIBA) kondigde vandaag twee nieuwe beurzen voor 2008 aan, grootmoedig gefinancierd door Komfort Workspace en Mevr. Margot Auger, in geheugen van haar recente echtgenoot, Avegaar Boyd.
De uiterste datum voor ontvangstbewijs van inschrijvingen voor de volgende ronde van financiering zal 12 Juni 2008 zijn.
De beurs van het Onderzoek van de Werkruimte RIBA Komfort in Ruimten voor Gezondheidszorg steunt individuen of teams voor projecten op middellange termijn, waar de nadruk bij het verbeteren van de binnenlandse ruimten van openbare gebieden en de ruimten van patiënten in de ziekenhuizen en chirurgie om de levenskwaliteit voor patiënten en gezondheidsberoeps te verbeteren is.
De beurs van de Avegaar zal RIBA Boyd één student of een groep studenten voor een periode van onderzoek van 6 maanden of langer, steunen om onderzoek buiten het UK bij voorkeur uit te voeren.
Beide beurzen, die bij £10,000 elk worden getaxeerd, zullen architecturale studenten, gediplomeerden, academics en onlangs-gekwalificeerde architecten steunen om een stuk van dicht bepaald onderzoek op het gebied van Architectuur te veroorzaken.
Hoewel voorrang aan projecten die niet zal worden verleend tot een universitaire kwalificatie leiden, kan de beurs als deel van breder onderzoek op postuniversitair niveau, namelijk naar worden gebruikt Meesters of Doctoraat/programma's MPhil.
more RIBA Announce Two New Scholarships for 2008
design directory:
RIBA > Architecture Organizations
March 5, 2008 | Viewed 37,745 time(s)
|
 |