This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel



Wat het Ontwerp van de Tentoonstelling is

Wat is het Ontwerp van de Tentoonstelling?

Wat is het Ontwerp van de Tentoonstelling? is de uiteindelijke gids aan de vele facetten van deze snel nieuwe discipline, van kleinhandelsontwerp aan musea en handel toont - elk gebied dat grafische informatie om toepast te plaatsen en bezwaar te hebben.

Dit ongeëvenaarde handboek is een gids aan de wereld van tentoonstellingsontwerp, dat wat onderzoekt succesvol ontwerp vormt en hoe het werkt.

Het verduidelijkt de rollen van de diverse ontwerpvaardigheden betrokken bij tentoonstellingsontwerp, en onderzoekt hoe de nieuwe technologie en de materialen de mogelijkheden voor zowel vorm als functie uitbreiden.

Het beschrijft ook de hulpmiddelen en de processen voor ontwerp en vervaardiging, de methodes van prototyping, en de middelen om tentoongestelde voorwerpen te vervoeren te assembleren en te ontmantelen.

Wat is het Ontwerp van de Tentoonstelling? verstrekt een overweldigende, diverse portefeuille van het scherp-randwerk van ontwerpers en studio's rond de wereld.

Als de andere titels in de Essentiële reeks van de Handboeken van het Ontwerp, zal dit essentiële lezing voor elke beroeps zijn en student die met tentoonstellingsontwerp wordt geïmpliceerdn.


more  What is Exhibition Design?

design directory: What is Exhibition Design? > Exhibition Design Books


April 15, 2008 | Viewed 32,066 time(s)

Dexigner Side Latest News
Vormator The Elements of Design Vormator: The Elements of Design
Interior Design Show 2009 Interior Design Show
Singapore to Host the 26th Icsid World Design Congress in 2009 Icsid World Design Congress
Spectrum West Collection Spectrum West Collection
World Design Capital 2012 Bid Launched World Design Capital 2012 Bid Launched
Red Dot Award Product Design 2009 Red Dot Award
UK Businesses Turn to Designers to Beat the Recession UK Businesses Turn to Designers to Beat the Recession
Flash on Tap Sets Spring Conference Dates in Boston Flash on Tap
Superfad Returns To X Games With Multi-Platform Campaign Superfad Returns To X Games With Multi-Platform Campaign
Kartell Design Receives a 2008 Good Design Award Kartell Design Receives a 2008 Good Design Award
New York School of Interior Design Announces Public Programs for Spring 2009 New York School of Interior Design Announces Public Programs for Spring 2009
New Media School Morphogenesis of School Typologies New Media School: Morphogenesis of School Typologies
Pantone 2010 Multi-Discipline Forecast Pantone 2010 Multi-Discipline Forecast
Rapid Change in Design The Changing Landscape and New Rules for Design Project Rapid Change in Design: The Changing Landscape and New Rules for Design Project
Computation The New Realm of Architectural Design Computation
Drinks with a Designer Nicholas Leahy at TKTS Booth Times Square Nicholas Leahy at TKTS Booth
Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Mobile | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2008 Dexigner™ Network | Design News | Wat is het Ontwerp van de Tentoonstelling?
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans