This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel



Metropool om Winnaar van Concurrentie van de Volgende Generatie aan te kondigen

Metropool om Winnaar van Concurrentie van de Volgende Generatie aan te kondigen

Op Donderdag avond, 1 zullen Mei, de architectuur en de ontwerpgemeenschap zich in San Francisco verzamelen om de winnaar van dit jaar van de prestigieuze Design prijs van het van de Volgende Generatie van de Metropool te vieren.

De unieke ontwerpconcurrentie, nu in zijn vijfde jaar, erkent opmerkelijke ideeën van jonge architecten en ontwerpers die ons gebouwd milieu beter duurzamer maken, veiliger en.

Het individu of het team die de winnende ingang voor het jaar voorleggen worden toegekend $10.000.

Dit jaar, nieuwe leden werd gevraagd om voorstellen met betrekking tot de geschikte kwestie van water in te dienen.

„Het is voldoend om te zien dat de concurrentie van de Volgende Generatie, haalbare ideeën voor beter het maken van onze wereld samenbrengt.

Deze ontwerpers zijn realistisch, terwijl zij ongelooflijk innovatief zijn; zij gebruiken de prijsgelden om hun ideeën te ontwikkelen verder, „neemt nota van de uitgever van Metropool, Horatius Havemeyer III.

Het winnen project het van dit jaar is van een San Francisco gebaseerde architect en universiteitsprofessor.

De details op het het winnen project, evenals andere tien opmerkelijke voorlegging die voor agent-omhooggaande erkenning wordt gekozen, zullen bij de 1 gebeurtenis van Mei worden geopenbaard.


more  Metropolis to Announce Winner of Next Generation Competition

design directory: Metropolis Magazine > Urban Design Magazines


April 17, 2008 | Viewed 35,984 time(s)

Dexigner Side Latest News
Vormator The Elements of Design Vormator: The Elements of Design
Interior Design Show 2009 Interior Design Show
Singapore to Host the 26th Icsid World Design Congress in 2009 Icsid World Design Congress
Spectrum West Collection Spectrum West Collection
World Design Capital 2012 Bid Launched World Design Capital 2012 Bid Launched
Red Dot Award Product Design 2009 Red Dot Award
UK Businesses Turn to Designers to Beat the Recession UK Businesses Turn to Designers to Beat the Recession
Flash on Tap Sets Spring Conference Dates in Boston Flash on Tap
Superfad Returns To X Games With Multi-Platform Campaign Superfad Returns To X Games With Multi-Platform Campaign
Kartell Design Receives a 2008 Good Design Award Kartell Design Receives a 2008 Good Design Award
New York School of Interior Design Announces Public Programs for Spring 2009 New York School of Interior Design Announces Public Programs for Spring 2009
New Media School Morphogenesis of School Typologies New Media School: Morphogenesis of School Typologies
Pantone 2010 Multi-Discipline Forecast Pantone 2010 Multi-Discipline Forecast
Rapid Change in Design The Changing Landscape and New Rules for Design Project Rapid Change in Design: The Changing Landscape and New Rules for Design Project
Computation The New Realm of Architectural Design Computation
Drinks with a Designer Nicholas Leahy at TKTS Booth Times Square Nicholas Leahy at TKTS Booth
Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Mobile | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2008 Dexigner™ Network | Design News | Metropool om Winnaar van Concurrentie van de Volgende Generatie aan te kondigen
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans