|

 |

Van Alen Instituut kondigt de Kameraden van de Prijs van New York aanVan Alen Instituut kondigde zeven ontvangers van de Prijs van New York van 2008-2009 aan.
Nu in zijn tweede jaar, werd de Beurs van de Prijs van New York gevestigd om vaklieden en geleerden aan Van Alen het hoofdkwartier van het Instituut in de Stad van New York te brengen om en geavanceerde onafhankelijke projecten op de meest significante kwesties na te streven voor te leggen die de conceptie, het ontwerp en het gebruik van openbare ruimte vandaag gestalte geven.
De internationaal beroemde kunstenaar en de architect Maya Lin zijn toegekend de Hogere Beurs van de Prijs van New York.
De benoemde Hogere Kameraden zijn verwezenlijkte denkers, kunstenaars en vaklieden die een aangetoond verslag van het uitzonderlijke werk hebben en als leiders op hun gebieden geïdentificeerdw.
Tijdens haar ambtstermijn aangezien de Hogere Kameraad, Lin verder het Missen - een project zal ontwikkelen dat zij zoals haar „laatste gedenkteken“ heeft beschreven dat „concentreren=zal= aandacht op species en plaatsen die uitgestorven gegaan=zijn= of het waarschijnlijkst zal verdwijnen binnen ons leven.“
Naast Lin, werden zes Ingezetene Beurzen van de Prijs van New York geselecteerd door een concurrerend open toepassingsproces.
more Van Alen Institute Announces New York Prize Fellows
design directory:
Van Alen Institute > Urban Design Organizations
May 29, 2008 | Viewed 42,259 time(s)
|
 |
| 
 |
Latest News |
|
|
 |