This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel




China plant de Langste Toren van de Wereld s

China plant de Langste Toren van de Wereld

De zuidelijke Chinese stad van Guangzhou heeft plannen aangekondigd om de langste toren van de wereld te bouwen.

Het werk aangaande de toren, die 580-600 meter (1.914-1.980 voet) boven zou grond zal meten, moeten spoedig beginnen.

Het komt aangezien China iets van een architecturale revolutie ondergaat, hoewel sommige plannen door controverse en financiële beperkingen zijn achtervolgd.

Als de nationale trots door lange gebouwen wordt gemeten, dan plaatst China zich stevig in het lopen.

De toren van TV zal Guangzhou de huidige verslaghouder - de CN Toren in Toronto overtreffen. Het zal ook langer, dan Centrum van de Wereldhandel van New York het nieuwe Zijn, dat omhoog bij 541 meter aan zijn spits zal meten.

Drie buitenlandse firma's concurreren voor het project. Het is enkel één van een aantal ambitieuze ontwerpen om skyline te beslaan, aangezien de Chinese steden zich voor de toekomst remodelleren.

Maar er is oppositie over het feit geweest dat de hoog-profielprojecten zijn toegekend aan buitenlandse architecten, en in Peking, zijn verscheidene grote trefpunten voor Olympics geschraapt terug naar sparen geld.

Maar toch, betekent de zuivere hoeveelheid bouw lopend in China vandaag het iets van een speelplaats voor de hoogste architecten van de wereld wordt.


Source: news.bbc.co.uk/1/hi/world/asia-pacifi... (354)


26/11/2004 | Bekeken 3.645 keer (s)


Latest News


•  AutoDesignNight London
•  Dressing Code Competition
•  Sandpaper Studio Helps Glendale Town Center Celebrate Grand Reopening
•  Widescreen Issue 3 Now Available From Brandwidth
•  Roanoke Urban Effect 2008 Design Competition
•  Treepac: Essential Designs Award-Winning Sustainable Concept
•  RKS Wins Two IDEA Awards
•  SOLUTIONS Received Silver at IDEA 08
•  UK Young Design Entrepreneur Award
•  DUCK Takes Simon Blake Under Its Wing
•  Behavior Launches New Design for Red Roller's Easy-to-Use Web-Based Shipping Service
•  PAUSE: Ideas in Motion
•  Lightemotion Creates the Lighting Design for Passagers / Passengers
•  The Green Dot Awards

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Wap | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2007 Dexigner™ Network | Design News | China plant de Langste Toren van de Wereld
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans