This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel




Wetenschap in een Magische Ruimte

Wetenschap in een Magische Ruimte

De architect Todd Schliemann behandelt alle hoeken terwijl het afwerpen van licht met zijn Japans-Geïnspireerde toevoeging aan de Zaal van New York van Wetenschap.

In 1964, toen de Markt van de Wereld aan Koninginnen kwam, staarde Amerika rechtstreeks omhoog - bij de maan, bij buitenruimte, bij ambities begrensd slechts door de Melkachtige Manier.

Bij het Spoelen van weide-Corona Park, is die quaint toekomst bewaard en gerenoveerd. Een paar ruimteleeftijdsraketten, dat vers, tribunes bij aandacht buiten de Zaal van New York van Wetenschap wordt opgepoetst en onlangs wordt geïnstalleerd, neuzen richtte op de stratosfeer.

Maar verticality heeft sommige van zijn cachet verloren. De maanverovering is oud nieuws, werd het voorstel van President George W. Bush's om een team naar Mars te sturen ontmoet gedempt enthousiasme, en de toekomst voelt alsof het het best genaderde schuin is.

Dienovereenkomstig, de nieuwste uitbreiding van het hands-on het onderwijsmuseum, een 55.000-vierkant - de zaal van de voettentoonstelling die door Todd Schliemann van de Architecten van het Vennootschap wordt ontworpen Polshek dat Donderdag opent, ontspruit weg bij alle soorten hoeken.

De daklijn dompelt, de murenhelling, de plafondvouwen en trappenwhirl en kromme onder. Gezien door het venster op het glas-getipte eind van de vleugel, is het de raketten die verkeerd kijken, hun schele uprightness in onenigheid met de oordeelkundige schuine stand van het gebouw.


Source: www.architectureweek.com/cgi-bin/wllk... (134)


26/11/2004 | Bekeken 3.485 keer (s)


Latest News


•  A YKK Education in the Art of Fastening
•  Designline: Brief History and Development of the Design and Its Forms
•  360: Innovative Living by FAK3
•  Polo Ralph Lauren Exclusive Parade Outfitter of 2008 U.S. Olympic Team in Beijing
•  AutoDesignNight London
•  Dressing Code Competition
•  Sandpaper Studio Helps Glendale Town Center Celebrate Grand Reopening
•  Widescreen Issue 3 Now Available From Brandwidth
•  Roanoke Urban Effect 2008 Design Competition
•  Treepac: Essential Designs Award-Winning Sustainable Concept
•  RKS Wins Two IDEA Awards
•  SOLUTIONS Received Silver at IDEA 08
•  UK Young Design Entrepreneur Award
•  DUCK Takes Simon Blake Under Its Wing

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Wap | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2007 Dexigner™ Network | Design News | Wetenschap in een Magische Ruimte
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans