This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel




De nieuwe Poorten vangen het best van Ontwerp en Functie

De nieuwe Poorten vangen het best van Ontwerp en Functie

Uniek combinerend vorm en functie met detail en ontwerp, Ennis brengen de kunstenaars Bern en Lexi Sundell een nieuwe blik aan het traditionele idee van een poort. Met de hulp en de deskundigheid van Ennis ingezetene en hoofdmetaalfabricator Steve Wham, beginnen de distinctieve het staalpoorten van Sundell het oog van huiseigenaars in de Vallei van Madison en te vangen voorbij het kijken voor een distinctieve maar toch functionele manier om hun bezit te benadrukken.

De "reactie is werkelijk prachtig geweest. Ik denk het is omdat deze poorten van dergelijke uitstekende kwaliteit zijn. Heel wat mensen kunnen iets aaneensmeden maar iets samen met dit hoogstaand en ontwerp zetten is werkelijk speciaal, "bovengenoemde Lexi Sundell.

"Deze poorten worden werkelijk gemaakt om van een huis te eindigen. Wanneer u een aardige ingangspoort toevoegt, kijkt alles over het bezit werkelijk speciaal, "toegevoegd Bern Sundell.

De kunst van poort het maken is een nieuwe artistieke inspanning voor Sundells, die de high-end poorten deze verledendaling bij vlieg Ennis visserijfestival introduceerde en het huis toont. De oude kunstenaars en de eigenaars van de Galerij van de binnenstad van Ennis Riverstone, Sundells zijn gekend door het westen voor hun artistieke talenten met inbegrip van "vlieg-Vissende" van Bern acrylreeksen en de acryl bloemenschilderijen van Lexi. Sundells heeft ook uitgebreide ervaring in andere media met inbegrip van olie, watercolor, aardewerk, beeldhouwwerk, cera


Source: www.montanastandard.com/articles/2005... (101)


19/1/2005 | Bekeken 3.386 keer (s)


Latest News


•  A YKK Education in the Art of Fastening
•  Designline: Brief History and Development of the Design and Its Forms
•  360: Innovative Living by FAK3
•  Polo Ralph Lauren Exclusive Parade Outfitter of 2008 U.S. Olympic Team in Beijing
•  AutoDesignNight London
•  Dressing Code Competition
•  Sandpaper Studio Helps Glendale Town Center Celebrate Grand Reopening
•  Widescreen Issue 3 Now Available From Brandwidth
•  Roanoke Urban Effect 2008 Design Competition
•  Treepac: Essential Designs Award-Winning Sustainable Concept
•  RKS Wins Two IDEA Awards
•  SOLUTIONS Received Silver at IDEA 08
•  UK Young Design Entrepreneur Award
•  DUCK Takes Simon Blake Under Its Wing

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Wap | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2007 Dexigner™ Network | Design News | De nieuwe Poorten vangen het best van Ontwerp en Functie
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans