This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel



Groundbreaking voor bevorderen en de Eerste WoonOntwikkeling van Partners in Maleisië

Groundbreaking voor bevorderen en de Eerste WoonOntwikkeling van Partners in Maleisië

De recente groundbreaking ceremonie voor de Ontwikkeling van de Troïka merkt het begin van bouw op bevordert en eerste de luxe woonregeling van Partners in het hart van het Centrum van de Stad van Kuala Lumpur, bij de noordoostelijke hoek van het Park KLCC.

De verdraaide meetkunde van de drie plastische torens is het resultaat van een proces-gedreven ontwerpconcept dat de dramatische meningen van het Park, de Torens Petronas en de stad maximaliseert.

De ongebruikelijke externe structuur, die uit een aantal slanke zuivere muren bestaat, steunt een reeks gestapelde blokken die subtiel roteren om de eerste vooruitzichten voor elke flat te ontwerpen.

De drie woontorens - van 38, 44, en 50 verdiepingen respectievelijk - zullen de langste woonontwikkeling in Maleisië zijn.

De Bruggen van de hemel verbinden de drie torens op Niveau 24 om tot een hemelhal, met uitgebreide meningen van de nieuwe horizon, hoog boven de daken van de naburige gebouwen te leiden.

Op grondniveau, de perimeter bouwkaders met 4 niveaus een rustige, auto vrije binnenplaats centraal bij de ontwikkeling.

De winkels en de bureaus in de deze lage bouw profiteren ook van de meningen en de kalme atmosfeer deze gemodelleerde ruimte.

Het dak van het gebouw wordt gevormd om een verscheidenheid van recreatieve faciliteiten te verstrekken die gemakkelijk door ingezetenen worden betreden.

Door flats, bureaus, winkels en restaurants binnen enig te combineren


more: www.fosterandpartners.com/intern... (358)


August 8, 2005 | Viewed 31,713 time(s)

Dexigner Side Latest News
UK Businesses Turn to Designers to Beat the Recession UK Businesses Turn to Designers to Beat the Recession
Flash on Tap Sets Spring Conference Dates in Boston Flash on Tap
Superfad Returns To X Games With Multi-Platform Campaign Superfad Returns To X Games With Multi-Platform Campaign
Kartell Design Receives a 2008 Good Design Award Kartell Design Receives a 2008 Good Design Award
New York School of Interior Design Announces Public Programs for Spring 2009 New York School of Interior Design Announces Public Programs for Spring 2009
New Media School Morphogenesis of School Typologies New Media School: Morphogenesis of School Typologies
Pantone 2010 Multi-Discipline Forecast Pantone 2010 Multi-Discipline Forecast
Rapid Change in Design The Changing Landscape and New Rules for Design Project Rapid Change in Design: The Changing Landscape and New Rules for Design Project
Computation The New Realm of Architectural Design Computation
Drinks with a Designer Nicholas Leahy at TKTS Booth Times Square Nicholas Leahy at TKTS Booth
th1ng Launches th2ng Live Action Studio with a Twist th1ng Launches th2ng: Live Action Studio with a Twist
Extraordinary Every Day Travel Contest by Alcantara LAB Extraordinary, Every Day Travel Contest by Alcantara LAB
Eclipse by Qian Yiran Eclipse by Qian Yiran
Interiors Birmingham 2009 Interiors Birmingham
Arizona State Universitys Former Nursing Building Undergoes Green Renovation Arizona State University's Former Nursing Building Undergoes Green Renovation
Gasket Basks In The Afterglow Of Fallout 3 Viral Launch For AKQA Gasket Basks In The Afterglow Of Fallout 3 Viral Launch For AKQA
Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Mobile | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2008 Dexigner™ Network | Design News | Groundbreaking voor bevorderen en de Eerste WoonOntwikkeling van Partners in Maleisië
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans