 |

OMA om het Plein van het Museum in Louisville te ontwerpenEen lokaal team van ontwikkelaars heeft het Bureau voor Metropolitaanse Architectuur (OMA), een wereld-beroemde architecturale firma die door Rem Koolhaas ertoe wordt gebracht en Joshua prins-Ramus, behouden een nieuw oriëntatiepunt voor Louisville Van de binnenstad te bouwen.
Het Plein van het museum, dat een nieuw eigentijds kunstmuseum en woonflats zal huisvesten, zal een kunstwerk zelf zijn en zal als een pictogram dienen, dat uitbreidt en de kunsten en vermaakgang in Louisville verbindt.
Het Plein van het museum is de visie van Steve Wilson en Laura Lee Brown, die geëngageerd zijn aan het nieuwe kracht geven Louisville van de binnenstad en reeds het herstellen van vijf historische gebouwen.
„De Stimulering van de binnenstad is een hartstocht en belangrijk van mijn voor het ontwikkelen van de toekomst van Louisville,“ bovengenoemde Wilson.
Het „plein van het museum zal aan de opwinding van de reeds lopende inspanningen toevoegen om de horizon van Louisville Van de binnenstad om te zetten.“
De ontwikkelaar van Louisville, Steve Poe, een eigenaar van Louisville Van de binnenstad Marriott, is ook een deel van het ontwikkelingsteam voor het Plein van het Museum.
Zij werken met OMA.
M. Prince-Ramus leidt hun bureau van New York en zal verantwoordelijk voor het ontwerp van het gebouw zijn.
OMA is een belangrijk internationaal vennootschap uitoefenend eigentijdse architectuur, urbanism en culturele analyse.
De voltooide Amerikaanse projecten van de firma omvatten de Centrale Bibliotheek van Seattle, guggenheim-Hermita Duitsland
more OMA to Design Museum Plaza in Louisville
August 13, 2005 | Viewed 37,677 time(s)
|
 |