This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel



Palladio kent 2005 toe

Palladio kent 2005 toe

De ventilators van de architectuur die denken kunnen zij de leeftijd van een gebouw identificeren nadat een snelle blik een dichtere blik bij de tien ontvangers van de Toekenning Palladio van 2005 kan willen nemen.

Dit programma eert opmerkelijke voltooiing in traditioneel ontwerp, maar verre van het nabootsen eeuw-oude stijlen, betalen deze projecten hulde aan het beste van architecturale tradities terwijl verstandig het opnemen van grondig moderne aanpassingen.

De toekenning Palladio wordt genoemd ter ere van Andrea Palladio, de renaissancearchitect die eigentijdse architectuur voor zijn tijd, terwijl het gebruiken van modellen van het verleden voor inspiratie en begeleiding creÃërde.

De zes woon en vier commerciële toekenningsontvangers werden beoordeeld om het werk te zijn dat „de schoonheid en de menselijke kwaliteiten van het gebouwde milieu door creatieve interpretatie en aanpassing van ontwerpprincipes verbetert die door duizenden jaren van architecturale traditie worden ontwikkeld.“

Een huis in Rosemary Beach, Florida ontving de woontoekenning voor nieuw ontwerp en bouw onder 5.000 vierkante voet (465 vierkante meters).

De Architecten van Johnson Smith van de kuiper werden begeleid voor een groot deel door de code van de stad, die een anglo-Caraïbische stijl in nieuwe huizen voorschrijft.

De architect Jason Dunham van het project beschrijft deze stijl als „hybride van architectuur in het oude Zuiden en de Koloniale Britse Antillen, dat op zich en uit zichzelf een hybride zijn.

Het resultaat is een mengeling van lokaal en I


more: www.architectureweek.com/2005/08... (134)


August 13, 2005 | Viewed 30,099 time(s)

Dexigner Side Latest News
UK Businesses Turn to Designers to Beat the Recession UK Businesses Turn to Designers to Beat the Recession
Flash on Tap Sets Spring Conference Dates in Boston Flash on Tap
Superfad Returns To X Games With Multi-Platform Campaign Superfad Returns To X Games With Multi-Platform Campaign
Kartell Design Receives a 2008 Good Design Award Kartell Design Receives a 2008 Good Design Award
New York School of Interior Design Announces Public Programs for Spring 2009 New York School of Interior Design Announces Public Programs for Spring 2009
New Media School Morphogenesis of School Typologies New Media School: Morphogenesis of School Typologies
Pantone 2010 Multi-Discipline Forecast Pantone 2010 Multi-Discipline Forecast
Rapid Change in Design The Changing Landscape and New Rules for Design Project Rapid Change in Design: The Changing Landscape and New Rules for Design Project
Computation The New Realm of Architectural Design Computation
Drinks with a Designer Nicholas Leahy at TKTS Booth Times Square Nicholas Leahy at TKTS Booth
th1ng Launches th2ng Live Action Studio with a Twist th1ng Launches th2ng: Live Action Studio with a Twist
Extraordinary Every Day Travel Contest by Alcantara LAB Extraordinary, Every Day Travel Contest by Alcantara LAB
Eclipse by Qian Yiran Eclipse by Qian Yiran
Interiors Birmingham 2009 Interiors Birmingham
Arizona State Universitys Former Nursing Building Undergoes Green Renovation Arizona State University's Former Nursing Building Undergoes Green Renovation
Gasket Basks In The Afterglow Of Fallout 3 Viral Launch For AKQA Gasket Basks In The Afterglow Of Fallout 3 Viral Launch For AKQA
Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Mobile | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2008 Dexigner™ Network | Design News | Palladio kent 2005 toe
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans