 |

De eerste Bouw Libeskind in Israël om te openenHet centrum Wohl bij bar-Ilan Universiteit, het eerste gebouw in Israël dat door wereld-beroemde architect Daniel Libeskind moet worden ontworpen, wordt geplaatst om zijn deuren bij een ceremonie van de feesttoewijding in de loop van de maand te openen merkend zijn voltooiing.
De toewijding zal op Zondag, 30 Oktober, op het Centrum Wohl, op de Campus van het Noorden van de Universiteit bar-Ilan in Ramat Gan plaatsvinden.
De volgende dag Daniel Libeskind zal een lezing voor Israëlische architecten op het Centrum Wohl leveren.
Het centrum Wohl zal als trefpunt voor zich het verzamelen, en nationale en internationale conferenties, dienen en zal ook een cultureel trefpunt voor universitaire en communautaire gebeurtenissen verstrekken.
De 3.600 vierkant-meter (38.750 vierkante voet) structuur omringt 900 zetel hoofdauditorium - grootst op de Universitaire campus bar-Ilan - drie grote lezingszalen, en een multifunctionele lounge.
Het centrum Wohl is gelegen aan de Campus van het Noorden van de Universiteit bar-Ilan - een nieuwe, USD 500 miljoen uitbreiding van de 270 dunam (68-acre) campus die aan ten noordoosten van de centrale campus van de universiteit in Ramat Gan wordt gevestigd.
Libeskind, het waarvan werk het toegejuichte Joodse Museum Berlijn, museum-in het noorden de KeizerOorlog in Manchester, en het algemeen planontwerp voor Grond Nul van New York „.“ omvat
Tel Aviv baseerde architecturale en binnenlandse ontwerpfirma het Vennootschap Heder als vennoot heeft gediend
more: www.ynetnews.com/articles/0,7340... (371)
October 20, 2005 | Viewed 33,118 time(s)
|
 |