 |

Het Ontwerp van de Toevlucht van het Strand van Bucuti wint LQ het Binnenland van het AtelierDe Toevlucht en Nhora Quintero van het Strand van Bucuti van LQ het Binnenland van het Atelier zijn trots om aan te kondigen dat het ontwerp van de Toevlucht van het Strand Bucuti de Toekenning van het Forum van het Ontwerp van het Project van de Gastvrijheid van 2004 van het recente Internationale Binnenlandse Hoofdstuk van Florida van de Vereniging van het Ontwerp opsla, de 8ste Jaarlijkse Toekenning van het Forum die in Tamper, Florida plaatsvond.
De „uitdaging was een onvergetelijke wittebroodswekenervaring te creëren, die de moderne stijl van vandaag met de staten Nhora Quintero van klassieke gedempt tonen, belangrijkste van LQ het Binnenland van het Atelier vertegenwoordigt.
De 'eigenaars Ewald en Susan Biemans van de toevlucht hebben een zeer innovatieve en duidelijke visie voor hun bezit.
Romaans heeft de uiterste prioriteit, nochtans moesten wij dingen zoals duurzame stoffen en op-taakverlichting overwegen.
Het was LQ de opdracht van het Atelier om tot het al werk te maken samen, 'zet Quintero voort.
Van ontwerp aan levering, is de Toevlucht van het Strand Bucuti voor tendensen en de voorzien behoeften van de gast gebleven.
De toevlucht was eerste op het eiland om king-sized oceanfrontreeksen te kenmerken en biedt nu een Goddelijke matras van Dromen in elke ruimte aan.
Gemaakt voor de Toevlucht van het Strand Bucuti door Simmons, is de Goddelijke matras van Dromen 12 duim dik, kenmerkt de 850 lentes van de Rol Pocketed en pluche hoogste laag die een lenige oppervlakte met vaste steun eronder aanbiedt.
more Bucuti Beach Resort Design Wins LQ Atelier Interiors
January 4, 2006 | Viewed 34,301 time(s)
|
 |