 |

James Hardie Sponsors Katrina CottageHet heetste nieuwe huis aan première bij de Internationale Bouwers van dit jaar toont kan het kleinst zijn.
Hoewel Katrina Cottage 1 slechts een beetje groter dan 300 vierkante voet is, kan het een reuzebehoefte op de Orkaan Katrina-Verwoeste Kust van de Golf vullen.
James Hardie, wat vezelcement opruimen gebruikt in deze versie van het plattelandshuisje veroorzaakt, is een belangrijkste sponsor van de vertoning in ruimteNr 6 bij het IBS openluchttentoonstellingsgebied.
„Wij zijn trots om met ontwerpinspanningen zoals Katrina Cottage worden geassociÃërd,“ bovengenoemd Robert Russell, ondervoorzitter, James Hardie.
„Onze producten en deze benadering van het inbouwen van onweersstreken zijn een perfecte pasvorm.“
Het plattelandshuisjeplan werd gecreÃërd door de ontwerper van New York Marianne Cusato, één van meer dan 100 plannende specialisten die aan Biloxi in Oktober 2005 door de Commissie van de Gouverneur op Terugwinning worden gebracht, het Herbouwen, en Vernieuwing.
De uit-van-stadsgroep werd geleid door beroemde architect en ontwerper Andres Duany en werd georganiseerd onder de paraplu van het Congres voor Nieuwe Urbanism.
Zij werkten met een gelijkaardig aantal collega's van het gebied voor een planningscharrette van een week genoemd samen het Forum van de Vernieuwing van de Mississippi.
Van dat Forum kwam ontwerpen spoedig die door het Nieuwe Stedelijke Gilde in een reeks van planboeken moeten worden gepubliceerd die ook door James Hardie worden gesponsord.
Katrina Cottage 1 is te bouwen de eerste.
Haar doel, bovengenoemde Cusato, was definiti te veranderen
more James Hardie Sponsors Katrina Cottage
January 10, 2006 | Viewed 29,144 time(s)
|
 |