This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel



AIA de Contractanten van de Eer AUI met de Kwaliteit van 2005 in de Toekenning van de Bouw

AIA de Contractanten van de Eer AUI met de Kwaliteit van 2005 in de Toekenning van de Bouw

De Contractanten AUI ontvingen onlangs de Kwaliteit van 2005 in de Toekenning van de Bouw van het Hoofdstuk van het Fort Worth van het Amerikaanse Instituut van Architecten (AIA).

AUI de stafmedewerkers Glenn Strother, Doug Alumbaugh en Tony Rader keurden de toekenning bij de Eer van het hoofdstuk goed en kent Diner op 24 Januari toe.

„AUI is pleased om van een kleine groep elitecontractanten lid te worden die deze toekenning.“ hebben gewonnen

„Het ontvangen van deze toekenning bewijst dat de architectuurontwerpgemeenschap ons werk taxeert. Wij vergen trots in onze projecten en de 300 mensen op het team AUI,“ becommentariÃërden Alumbaugh, één van de stichters van AUI.

AUI werd onder de aandacht gebracht voor bouwvoortreffelijkheid op belangrijke projecten die het voltooide hoofdkwartier van het District van het Water van de Provincie Tarrant Regionale in 2003 en het nieuwe hoofdkwartier AUI in Fort Worth omvatten, wat in 2004 werd voltooid.

Ook erkend door AIA met een Voortreffelijkheid van 2005 in Architectuurontwerp was de Toekenning Greg Ibanez van Gideon Toal, een architecturale firma die in Fort Worth wordt gebaseerd.

Één van de ontwerpen van Ibanez omvat de AUI hoofdkwartierfaciliteit, die een Toekenning van de Verdienste van 2004 van het AIA Hoofdstuk van het Fort Worth verdiende.

Als de volledig-dienst algemene contractant, heeft AUI de openbare en particuliere sector gediend en meer dan 700 bouwprojecten sinds 1983 voltooid.

AUI verwierf de Systemen van de Bouw van de Piramide in 2004 om zijn ontwerp uit te breiden/bouwt mogelijkheden en beter


more: www.chron.com/disp/story.mpl/prn... (141)


February 2, 2006 | Viewed 24,987 time(s)

Dexigner Side Latest News
Pens Are My Friends Pens Are My Friends
To Illustrate and Multiply An Open Book To Illustrate and Multiply
CITY A Photography Retrospective CITY: A Photography Retrospective
2009 Metropolis Next Generation Design Competition Next Generation
Ego for Bentley Ego for Bentley
Call for Submissions for MONU Issue 10 Holy Urbanism Holy Urbanism
Visual Culture Exclusive Hans Allemann Visual Culture Exclusive: Hans Allemann
DesignEd Asia Conference 2008 DesignEd Asia
David Chavezs Braille Watch Design Receives Spark Design Award David Chavez's Braille Watch Design Receives Spark Design Award
Linc Design Creates Whimsical Back-to-school Campaign for Mervyns L.inc Design Creates Whimsical Back-to-school Campaign for Mervyn's
Rokkan and 2K Games Dive Deep with Bioshock Rokkan and 2K Games Dive Deep with Bioshock
Istanbul Design Week Postponed Until June 2009 Istanbul Design Week Postponed Until June 2009
Rhinofx Recruits the Roster for UK Representation Rhinofx Recruits the Roster for UK Representation
Soup Kitchen Partners with Leading Restaurant Design Company to Go Green Soup Kitchen Partners with Leading Restaurant Design Company to Go Green
Ralph Scaglione Launches FLYfx Ralph Scaglione Launches FLYfx
2008 Earth Awards Call for Entries Earth Awards
Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Mobile | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2008 Dexigner™ Network | Design News | AIA de Contractanten van de Eer AUI met de Kwaliteit van 2005 in de Toekenning van de Bouw
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans