This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel



De Opslag van het Vlaggeschip van de Ontwerpen SOGO van Callison om Merk opnieuw te lanceren

De Opslag van het Vlaggeschip van de Ontwerpen SOGO van Callison om Merk opnieuw te lanceren

Lanceert het nieuwe 16 verhaalvlaggeschip van het Warenhuis SOGO in Osaka, Japan, met succes traditioneel, 175 éénjarigenSOGO merk opnieuw om het stigma van zijn recent faillissement te overwinnen.

Callison ontwierp sq 628.600. voet sla op dat een distinctief merk SOGO terwijl foutloos het integreren van de opslag onder andere high-end boutiques langs streetscape in evenwicht brengt.

De $228 miljoen opslag, die op de plaats van de opslag SOGO wordt gevestigd bouwde 1935 in, geopend in September 2005.

Het vrouwelijk-geïnspireerdee ontwerp van SOGO tart huidige kleinhandelsovereenkomsten.

Callison voerde een year-long onderzoekstudie uit om de toekomst te onderzoeken van warenhuis het in het klein verkopen vanuit een globaal perspectief terwijl het overwegen van regionale demographics en de houdingen van Osaka.

Het onderzoek openbaarde dat, terwijl vele detailhandelaars proberen om Generaties X te verlokken of Y, in Osaka, afdeling-opslag het kopen de macht met de Japanse vrouwen van Boomer van de Baby en hun families rust.

Callison leveraged dat onderzoek om tot het nieuwe ontwerp van de opslag te leiden, dat aan huidige van BEDRIJFS SOGO doelstellingen antwoordt: Het herinterpreteert kunst op nouveau-gebaseerde „taisho Romein“ en moderne invloeden van de originele opslag om een element van de erfenis van SOGO te behouden, en integreert eenentwintigste-eeuw het kleinhandels verhandelen om specifieke demografisch, de sterke koopkracht van 40 tot 60 éénjarigenvrouwen strategisch te richten.


more  Callison Designs SOGO Flagship Store to Relaunch Brand


February 11, 2006 | Viewed 45,714 time(s)

Dexigner Side Latest News
Vormator The Elements of Design Vormator: The Elements of Design
Interior Design Show 2009 Interior Design Show
Singapore to Host the 26th Icsid World Design Congress in 2009 Icsid World Design Congress
Spectrum West Collection Spectrum West Collection
World Design Capital 2012 Bid Launched World Design Capital 2012 Bid Launched
Red Dot Award Product Design 2009 Red Dot Award
UK Businesses Turn to Designers to Beat the Recession UK Businesses Turn to Designers to Beat the Recession
Flash on Tap Sets Spring Conference Dates in Boston Flash on Tap
Superfad Returns To X Games With Multi-Platform Campaign Superfad Returns To X Games With Multi-Platform Campaign
Kartell Design Receives a 2008 Good Design Award Kartell Design Receives a 2008 Good Design Award
New York School of Interior Design Announces Public Programs for Spring 2009 New York School of Interior Design Announces Public Programs for Spring 2009
New Media School Morphogenesis of School Typologies New Media School: Morphogenesis of School Typologies
Pantone 2010 Multi-Discipline Forecast Pantone 2010 Multi-Discipline Forecast
Rapid Change in Design The Changing Landscape and New Rules for Design Project Rapid Change in Design: The Changing Landscape and New Rules for Design Project
Computation The New Realm of Architectural Design Computation
Drinks with a Designer Nicholas Leahy at TKTS Booth Times Square Nicholas Leahy at TKTS Booth
Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Mobile | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2008 Dexigner™ Network | Design News | De Opslag van het Vlaggeschip van de Ontwerpen SOGO van Callison om Merk opnieuw te lanceren
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans