|

 |

De vreedzame Controles demonstreert zijn Nieuw Groen HK van de BouwDe vreedzame Controles (de globale leider die totale automatiseringsoplossingen verstrekt) heeft zijn nieuw Groen Bouwhoofdkwartier in de Negende Speciale Zitting van het Programma dat van het Milieu van de Verenigde Naties (UNEP) de tentoonstelling regeert van de Raad/van het Globale Ministeriële Forum van het Milieu die door Zijn Al van Rashid van de Bak van Mohammad van de Sjeik van de Hoogheid Maktoum, Ondervoorzitter en Eerste minister van de V.A.E en de Heerser van Doubai samen met Klaus Toepfer, Uitvoerende Directeur van UNEP, op het Centrum van de Overeenkomst van Doubai Internationale gedemonstreerd wordt ingehuldigd.
De vreedzame Controles streeft om de classificatie van het Platina LEED voor zijn 5 verdiepingshoofdkwartier te bereiken dat bij het Park van Doubai wordt gevestigd Techno, dat aan alle criteria voldoet die door het LEED CertificatieProgramma na strenge processen van ontwerp en implementatiestrategieën worden bepaald ondergaan te hebben.
De vreedzame Controles heeft Federatie van de Indische Industrie (CII), Regering van India als zijn adviseurs voor het certificatieprogramma benoemd.
Overspannend een gebied van sq 200.000. voet, zal het gebouw om in April 2006 operationeel te zijn het gebruik van 100 kW van zonne-energie voor verlichting en zonne-thermisch voor 100 Ton airconditioning demonstreren.
Dilip de bovengenoemde Rahulan, Voorzitter en Ambtenaar van de President van Vreedzame Controles, 'Onze investering in het groene gebouw is onze verplichting aan duurzame ontwikkelingsprojecten om het gebruik van alternatief te demonstreren
more Pacific Controls Showcases its New Green Building HQ
February 13, 2006 | Viewed 29,411 time(s)
|
 |
| 
 |
Latest News |
|
|
 |