This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel




Actieve Façades een Nieuw Middel?

Actieve Façades: Een Nieuw Middel?

Façades en de muren van de bouw veranderen vóór onze ogen, die met duidelijke intelligentie aan het nieuws, weer-gelijk reageren onze fysieke nabijheid aan de structuren.

Sommigen kondigen de activiteiten aan die zij of de het gebruik en inbezitneming van de bouw ("voor het publiek,", of "de spelen van het huisteam vanavond") hebben bevat bijvoorbeeld open, op manieren zowel transcendent als afgezaagd.

Anderen spelen letterlijk spelen met de buitenwereld die, die de ogen van voorbijgangers bedriegt of uitgenodigde partijen behandelt aan zowel dialoog als afleidingsactie.

De waaier van deze projecten verbaast, niet zo veel voor de inhoud, maar eerder voor wat het voor de toekomst van architectuur en de rol van de architect daarin voorspelt.

Op Potsdamer Platz van Berlijn, bijvoorbeeld, flikkert een elf-verhaal dubbel-glasmuur met snel het verplaatsen van artistieke beeldspraak: het computerscherm op cafeïne.

In het district Jianbei van Chongqing, oefenen China, een prominente 550-voet-lange container voor winkels en bureaus zijn aanwezigheid door gesynchroniseerde, roterende grafiek uit die de talrijke aanplakborden van de commerciële streek weergalmen.

En terug in Duitsland, verdwijnt een het stadion van het balloonlikevoetbal het gloeien rood langzaam aan elektrisch blauw langzaam, aankondigend de Jersey kleur van het bezoekende team dat het gebied neemt die nacht.

Met hoog-technologie of de mondainere middelen, stellen een paar architecten gebouw en mededeling op opschrikkende manieren samen.


Source: www.architecturemag.com/architecture/... (399)


14/2/2006 | Bekeken 11.773 keer (s)


Latest News


•  A YKK Education in the Art of Fastening
•  Designline: Brief History and Development of the Design and Its Forms
•  360: Innovative Living by FAK3
•  Polo Ralph Lauren Exclusive Parade Outfitter of 2008 U.S. Olympic Team in Beijing
•  AutoDesignNight London
•  Dressing Code Competition
•  Sandpaper Studio Helps Glendale Town Center Celebrate Grand Reopening
•  Widescreen Issue 3 Now Available From Brandwidth
•  Roanoke Urban Effect 2008 Design Competition
•  Treepac: Essential Designs Award-Winning Sustainable Concept
•  RKS Wins Two IDEA Awards
•  SOLUTIONS Received Silver at IDEA 08
•  UK Young Design Entrepreneur Award
•  DUCK Takes Simon Blake Under Its Wing

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Wap | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2007 Dexigner™ Network | Design News | Actieve Façades: Een Nieuw Middel?
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans