This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel




Architectuur nu 4

Architectuur nu! 4

Volume 3 van de architectuur nu was de winnaar van de prestigieuze Prijs van Saint-Etienne voor het Beste Boek van de Architectuur en van het Ontwerp van 2004.

Volume 4 bewijst dat het beste houdt beter wordend, met nieuwe namen van over de hele wereld en het opwekken en de unieke gebouwen en de ontwerpen.

Zoals altijd, gemakkelijk-aan-navigeer geïllustreerd A-Z de ingangen huidige en recente projecten, biografieën, contactinformatie, en websiteadressen omvatten.

De auteur Philip Jodidio bestudeerde kunstgeschiedenis en economie bij de Universiteit van Harvard, en was Hoofdredacteur van het belangrijke Franse kunstdagboek Connaissance des Arts voor meer dan twee decennia.

Hij heeft talrijke artikelen en boeken, met inbegrip van de reeks van de Architectuur van TASCHEN nu gepubliceerd, Bouwend een Nieuw Millennium, en de monografieën op Norman bevorderen, Richard Meier, Alvaro Siza, Tadao Ando, en Renzo Piano.


More: Architecture Now! 4

Design Directory: Architecture Now! 4

28/2/2006 | Bekeken 15.434 keer (s)


Latest News


•  Re:Construct: Sustainable Materials and Building Practices
•  Great British Editorial
•  South Street Seaport: Re-envisioning the Urban Edge
•  ADA: Call For Entries 2008 Summer Semi Annual Contest
•  konnichiWHOA
•  The Language of Chinese Currency Makes for a Provocative Main Title by Imaginary Forces
•  Sustainable Graphic Design Widget
•  Urban Street Hunt 2008
•  FITC Seoul 2008
•  Rick Morris: Creative Inspirations
•  Ecotones: Mitigating NYC's Contentious Sites
•  City of Belfast Completes Biggest Ever Branding Consultation
•  Extraordinary, Every Day Travel Contest by Alcantara Lab
•  Ten Images for Ithaca: The Exhibition for the 7th International Poster Competition

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Wap | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2007 Dexigner™ Network | Design News | Architectuur nu! 4
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans