This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel



Mak het Centrum viert het Heropenen van Flats Mackey

Mak het Centrum viert het Heropenen van Flats Mackey

Het MAK Centrum voor Kunst en Architectuur vertegenwoordigt een unieke onderneming, die de kunst en ontwerpgemeenschappen van Los Angeles en Oostenrijk in een voortdurend proces van uitwisseling en reinvigoration plakt.

Naast tentoonstellingen, gebeurtenissen en de publicaties die bij het Huis Schindler in het Westen Hollywood, de MAK Kunstenaars van het Centrum en de Architecten in het programma van de Woonplaats worden zijn de gecentreerd een zeer belangrijke component van het MAK initiatief geweest.

1939 Pearl M. Mackey Apartments van R.M. Schindler's, die door de Republiek Oostenrijk in 1995 wordt gekocht, is „huis“ aan het residentieprogramma voor een meer dan decennium geweest.

Omdat de flats in gebruik bijna onmiddellijk werden gezet, is de vernieuwing Mackey rollen-uit in fasen geweest, met Fasen 3 en 4 die definitief voltooiing bereiken dit jaar.

Gevestigd op een vlakke partij in een woon, buurt van medio-Los Angeles, oorspronkelijk is vier-eenheid (sinds omgezet in vijf) het flatgebouw één van een reeks woonprojecten Schindler die in de jaren '30 worden gebouwd.

In tegenstelling tot internationaal-stijlarchitecten, ontwierp Schindler zelden identieke flateenheden; zijn flats zijn zo complex, individueel en innovatief zoals zijn huizen.

Mackey bezit typische kenmerken Schindler: compacte flatlay-out, uitzonderlijke integratie van natuurlijk licht, ingebouwd meubilair, veranderlijke plafondhoogten en privé openluchttuinen of mini-balkons.


more  Mak Center Celebrates Mackey Apartments' Re-opening


May 13, 2006 | Viewed 31,981 time(s)

Dexigner Side Latest News
Tansport Efficiency 2020 Winners of the VDA Design Award 2008 Tansport Efficiency: 2020 Winners of the VDA Design Award 2008
Pentawards 2008 Ceremony Ceremony
MOCA Renews Partnership with Pacific Design Center MOCA Renews Partnership with Pacific Design Center
I Live Here I Live Here
Fluid Turns 10 Fluid Turns 10
The-Signers Sign My Project The-Signers: Sign My Project
Eat Drink Design at Dutch Design Week 2008 Eat Drink Design at Dutch Design Week 2008
Switch Supposing Switch Supposing
Kossmanndejong Designs Thema Pavilion for World Expo 2010 Kossmann.dejong Designs Thema Pavilion for World Expo 2010
Livewire Oyler Wu Collaborative with Buro Happold Livewire
ChargerFrame ChargerFrame
Art Directors Club Names Doug Jaeger as New President Art Directors Club Names Doug Jaeger as New President
Neenah Paper Receives Grand Award from International ARC Awards Neenah Paper Receives Grand Award from International ARC Awards
Braunprize 2009 Countdown Begins with Date Set for the 2009 Prize Ceremony Braunprize 2009 Countdown Begins with Date Set for the 2009 Prize Ceremony
Pens Are My Friends Pens Are My Friends
Europe by Designers Call for Entries Europe by Designers
Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Mobile | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2008 Dexigner™ Network | Design News | Mak het Centrum viert het Heropenen van Flats Mackey
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans