 |

De Overgangen van OMA New York naar de Architecten van Ramus EllaRem Koolhaas en Joshua prins-Ramus, mede eigenaars en partners in OMA New York, kondigt aan dat zij hun bedrijfsverhouding veranderen om M. Prince-Ramus en zijn team in de V.S. toe te staan om onafhankelijk te werken.
De firma van M. Prince-Ramus's, dat met Erez Ella moet worden opgericht, zal Architecten van Ramus genoemd worden Ella (REX).
M. Koolhaas en zijn vijf partners in OMA, Ole Scheeren, Ellen van Loon, Reinier de Graaf, Floris Alkemade, en Victor van der Chijs, zullen een aanwezigheid in Noord-Amerika handhaven.
De volgende projecten, die eerder door OMA New York worden geleid, zullen door REX worden geleid: Dee en Charles Wyly Theatre op het Centrum van Dallas voor de Uitvoerende kunsten in Dallas, TX; het centrum Annenberg voor Wetenschap en Informatietechnologie bij het Instituut van Californië van Technologie in Pasadena, CA; en het Plein van het Museum in Louisville, KY.
OMA zal Zaal Milstein bij Cornell Universiteit in Ithaca, NY in werking stellen.
M. Koolhaas zal op het Theater Wyly en het Centrum blijven samenwerken Annenberg; M. Prince-Ramus zal op Zaal blijven samenwerken Milstein.
OMA en REX zullen een het werk verhouding handhaven en zullen gezamenlijk naar nieuwe kansen in de V.S. streven.
more OMA New York Transitions to Ramus Ella Architects
May 15, 2006 | Viewed 43,138 time(s)
|
 |