 |

Peter Eisenman om Twee Posten van de Metro te ontwerpenPeter Eisenman is geselecteerd om aan metro posten op de hellingen van de Vesuvius te ontwerpen dichtbij Napels, Italië.
De beroemde architect zal de heropfrissing van de post bij de archeologische plaats van Pompei en het gebouw van kras van een ander nabijgelegen, gemeld Italiaans persagentschap ANSA plannen.
De „basisoverzichten van het werk werden voorgesteld in Napels op Maandag door hoogste ambtenaren van de regionale overheid.
Tweede van de twee posten, die deel van de „Vesuviana“ spoorwegaaneenschakeling Napels uitmaken aan het omringen van steden en dorpen, zal een veel bezocht godsdienstig heiligdom“, gemelde ANSA dienen.
Peter Eisenman (geboren Augustus 11, 1932 in Newark, New Jersey) is één van de belangrijkste vaklieden van deconstructivism in Amerikaanse architectuur.
Worden de versplinterde vormen van Eisenman geïdentificeerdb met een eclectische groep architecten die, af en toe, deconstructivists unwillingly zijn geëtiketteerdl.
Hoewel Eisenman het etiket mijdt, heeft hij een geschiedenis van controverse gehad die op het houden van hem in het openbare (academische) wordt gericht oog.
Zijn theorieën op architectuur streven de emancipatie en de autonomie van de discipline na en zijn werk vertegenwoordigt een voortdurende poging om vorm van allen te bevrijden die, een strijd betekenen die de meeste vondst moeilijk te begrijpen.
Eisenman ontdekte architectuur als niet-gegradueerde bij Cornell Universiteit en en moest zijn positie opgeven
more: www.artdaily.com/section/news/in... (370)
June 29, 2006 | Viewed 32,984 time(s)
|
 |