This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel




De Toren van de oneindigheid wint Beste Architectuur in 
de Internationale Toekenning van het Bezit

De Toren van de oneindigheid wint Beste Architectuur in de Internationale Toekenning van het Bezit

Bevestiging dat Toren van de Oneindigheid van Doubai de spectaculaire in een klasse van zijn eigen Internationale Toekenning van het Bezit is.

Bovendien won de Toren van de Oneindigheid 4 andere toekenning in de Arabische Toekenning van het Bezit.

De Investering Cayan en Ontwikkelingsproject dat, door Onroerende goederen Palma op de markt wordt het gebracht, Die van veel van de grote namen in het bezitsontwikkeling van Doubai door het zijn wordt geleid enige om toekenning in vier categorieën op te nemen.

Ahmed Al Hatti, Voorzitter van Cayan zegt terwijl beide bedrijven van deze voltooiing zeer trots zijn, waren zij stil zeker dat de Toren van de Oneindigheid goed in de toekenning omdat het echt uniek was - zelfs in een markt presteren zou die internationaal voor het bereiken van schijnbaar onmogelijk wordt erkend wanneer het over architectuurontwerp komt.

De Arabische Toekenning van het Bezit maakt deel uit van het Internationale programma van de Toekenning van het Bezit, nu in zijn 12de jaar, met een echt internationaal oordelend paneel dat door Eric Pickles MP, Shadow Minister for Lokale regering in het UK wordt voorgezeten.


More: Infinity Tower Wins Best Architecture in the International Property Award


27/11/2006 | Bekeken 30.727 keer (s)


Latest News


•  AutoDesignNight London
•  Dressing Code Competition
•  Sandpaper Studio Helps Glendale Town Center Celebrate Grand Reopening
•  Widescreen Issue 3 Now Available From Brandwidth
•  Roanoke Urban Effect 2008 Design Competition
•  Treepac: Essential Designs Award-Winning Sustainable Concept
•  RKS Wins Two IDEA Awards
•  SOLUTIONS Received Silver at IDEA 08
•  UK Young Design Entrepreneur Award
•  DUCK Takes Simon Blake Under Its Wing
•  Behavior Launches New Design for Red Roller's Easy-to-Use Web-Based Shipping Service
•  PAUSE: Ideas in Motion
•  Lightemotion Creates the Lighting Design for Passagers / Passengers
•  The Green Dot Awards

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Wap | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2007 Dexigner™ Network | Design News | De Toren van de oneindigheid wint Beste Architectuur in de Internationale Toekenning van het Bezit
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans