This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel




Van Rhodec Symposium van het Hoofdstuk van de asid- 
Student het Online Onderwijs

Van Rhodec Symposium van het Hoofdstuk van de asid- Student het Online Onderwijs

Neem een team van studenten dat levend in verschillende landen, mengeling in wat bepaling en creativiteit, samen met wat waanzin en honderden e-mail en online praatjes, en de resultaten bijna unbelievable zijn!

Zo is het voor een kleine groep studenten geweest die van het Hoofdstuk van de Student Rhodec van ASID samenwerken, (RASC), die een team hebben gevormd om het Online Onderwijssymposium van 2007 te organiseren.

Het eerste Symposium werd gecreeerd door een verschillende groep studenten RASC en werd gehouden op de Dag van het Ontwerp van de Wereld in April, 2005.

Het succes van die gebeurtenis leidde het team van dit jaar tot nogmaals, neem de uitdaging over.

"Gelukkig voor ons, deed het eerste team een uitstekend werk bij het gebruiken van Internet en verslag het houden - helpend ons om enkele hindernissen te vermijden die zij." gezien en=

Maar dat betekent niet dit team zijn eigen aandeel hindernissen niet heeft gehad te overwinnen!

Leden de van dit jaar van het symposiumteam leven in 3 verschillende landen en elkaar nooit ontmoet - maar dat heeft hen niet van het krijgen van dingen gedaan tegengehouden!

"Wanneer u aan een project van deze omvang werkt, moet u leren om elkaars verschillen goed te keuren en te leren als groep te werken - allebei van die zeer belangrijke vaardigheden op het Binnenlandse Gebied van het Ontwerp zijn.

Omdat wij allen in verschillende tijdstreken leven, heeft dit ons een voordeel gegeven: wij werken letterlijk de wijzer rond.


More: Rhodec ASID Student Chapter Online Educational Symposium


26/12/2006 | Bekeken 16.619 keer (s)


Latest News


•  Re:Construct: Sustainable Materials and Building Practices
•  Great British Editorial
•  South Street Seaport: Re-envisioning the Urban Edge
•  ADA: Call For Entries 2008 Summer Semi Annual Contest
•  konnichiWHOA
•  The Language of Chinese Currency Makes for a Provocative Main Title by Imaginary Forces
•  Sustainable Graphic Design Widget
•  Urban Street Hunt 2008
•  FITC Seoul 2008
•  Rick Morris: Creative Inspirations
•  Ecotones: Mitigating NYC's Contentious Sites
•  City of Belfast Completes Biggest Ever Branding Consultation
•  Extraordinary, Every Day Travel Contest by Alcantara Lab
•  Ten Images for Ithaca: The Exhibition for the 7th International Poster Competition

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Wap | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2007 Dexigner™ Network | Design News | Van Rhodec Symposium van het Hoofdstuk van de asid- Student het Online Onderwijs
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans