 |

Fabrica: Les Yeux Ouverts in Milaan TriennaleFabrica: les yeux ouverts, begint de tentoonstelling die het Centrum Pompidou in Parijs in Oktober 2006 opzette, zijn reis als reizende tentoonstelling naar debuut in Italië in Milaan Triennale vanaf 5 Juni aan 15 Juli 2007.
Wordt uitgenodigd naar Milaan Triennale - een belangrijke Italiaanse ontwerp en architectuurinstelling - nog een verdere en zeer belangrijke lofbetuiging voor Fabrica.
Davide Rampello, bovengenoemde voorzitter van Milaan Triennale, „wij zijn altijd zeer geinteresseerd in de producten van Italiaanse fabrikanten, de ware drijfkrachten achter Italiaans ontwerp, en in hun communicatie strategieën, vooral in de vaardigheden van de Groep geweest Benetton die, in het bijzonder door zijn werk met Oliviero Toscani, een nieuwe vorm van reclame“ uitvond.
De tentoonstelling is curated door Marie-Laure Jousset, het hoofd van de het ontwerpafdeling van het Centrum Pompidou.
Het heeft een nieuw ontwerp voor zijn tijdelijk verblijf van Milaan hoewel de originele inspiratie wordt bewaard: summa van vele persoonlijkheden van Fabrica als plaats van exploratie en innovatie, het fruit van de industriële cultuur van Groep Benetton.
Fabrica legt zijn documentaire (het tijdschrift en de fotorapporten van KLEUREN) en experimentele (media kunst, interactieve, video, visuele communicatie) projecten voor die met nieuwe verhalen worden geïntegreerde en premièren van vele nieuwe video's.
more Fabrica: Les Yeux Ouverts at the Milan Triennale
design directory:
Fabrica > Multidisciplinary Design Centers
June 17, 2007 | Viewed 29,757 time(s)
|
 |