 |

Anne Madden: RetrospectiveDeze tentoonstelling is belangrijke retrospective van één van meestbeschouwde schilders van Ierland de.
Overspannend de volledige artistieke carrière van Madden, bestaat het uit zowat 60 werken tot op heden van de jaren '50, en omvat een aantal recente werken direct van de studio van de kunstenaar.
De tentoonstelling kenmerkt sommige van haar belangrijkste schilderijen, met inbegrip van de vroege werken zoals ZelfPortret, 1950, de werken van de reeks die door Burren zoals het Land van Clare, 1967, aan haar reeks Megalieten, Monolieten en Deuropeningen, van de jaren '70 wordt geïnspireerd.
De tentoonstelling omvat ook de vroege plastische werken, schilderijen van haar Elegie, Pompei, reeksen van de Odyssee en van de Tuin en nieuwe schilderijen van haar reeks van Borealis van de Dageraad.
more: www.modernart.ie/en/page_170530.... (159)
design directory:
Irish Museum of Modern Art > Art Museums
June 18, 2007 | Viewed 30,767 time(s)
|
 |