This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel



de 3de Internationale Conferentie van de Bioskoop van het Ontwerp

de 3de Internationale Conferentie van het Ontwerp & van de Bioskoop

Het bewegende beeld is een krachtig middel voor de vertegenwoordiging van ontworpen werelden geworden en de abstractie van dat hervormd die wordt ontworpen.

Terwijl de ontwerpers meer open zijn geworden aan de belangen van bioskoop, is de bioskoop expansively bezet met kwesties van ontwerp.

Deze derde vergadering van het de reeksOntwerp en Bioskoop wordt georganiseerd met de bedoeling om geleerden en vaklieden samen te brengen voor het theoretiseren en de interpretatie en de productie van die milieu's rhetorizing die worden verondersteld om te bestaan echt, hyper-echt en/of virtueel, omhelzend alle hybride vormen.

„Wij geloven dat dit thema die andere verreikende kwesties met betrekking tot gerealiseerde en potentiële ontworpen mise-mise-en-scène aan het licht zal brengen.

De echte dekkingskwesties van het ontwerpen van voorwerpen en milieu's, en de ervaring van ontworpen, zoals in het opvoeren van het plaatsen met inbegrip van zowel de actoren als het landschap.

Sinds wat wij van hyper-echt begrijpen is een illusie de waarvan gevolgen echter zijn dan de werkelijkheid zelf, zou het sociaalpolitieke karakter van dit fenomeen moeten in besprekingen ontrafelen die de krachten betrokken bij de manipulatie van werkelijkheid en het vertroebelen van echt voor hen behandelen die het in hun dagelijks leven ervaren. „

Virtueel begrepen als parallel heelal, technologie en bekwaamheid die in zijn implementatie wordt aangewend, zou en alle hybride vormen van het bestaan parallel in de wereld van echte en virtueel hier de nadruk van besprekingen moeten zijn.


more: www.designcinema2008.org... (214)

design directory: Film - Cinematography Events


January 22, 2008 | Viewed 32,931 time(s)

Dexigner Side Latest News
2009 National Design Awards National Design Awards
SubjectVerbObject Work by Simon Johnston Subject/Verb/Object: Work by Simon Johnston
Green Urbanism Down Under Learning from Sustainable Communities in Australia Green Urbanism Down Under: Learning from Sustainable Communities in Australia
HTC Bolsters Design Credibility With Addition of One  Co HTC Bolsters Design Credibility With Addition of One & Co
Craft Animations Announces Free Real-time 3D Tools Craft Animations Announces Free Real-time 3D Tools
Entrepreneurs Engineers and Designers Collaborate and Present Results Entrepreneurs, Engineers, and Designers Collaborate and Present Results
Autodesk Expands Outreach To Design Centers in China Autodesk Expands Outreach To Design Centers in China
The Winner of the London on Tap Design Competition The Winner of the London on Tap Design Competition
Kia Motors receives Award for Design Kia Motors receives Award for Design
Ten Designers Honoured at Presidents Design Awards 2008 Ten Designers Honoured at President's Design Awards 2008
Audi Grows Commitment to the Environment with redesign Simpson Park Project Audi Grows Commitment to the Environment with 're:design Simpson Park' Project
James Dyson Award 2009 James Dyson Award
SMNY Hires CG Superviser Michael Donovan SMNY Hires CG Superviser Michael Donovan
Formavision Creates Reebok Flash Shop Formavision Creates Reebok Flash Shop
Antique Packaging Antique Packaging
Gesu Lighting Contest Gesu Lighting Contest
Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Mobile | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2008 Dexigner™ Network | Design News | de 3de Internationale Conferentie van het Ontwerp & van de Bioskoop
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans