This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel



Muur 2008 van Deisel de Grote Grote Ruimten van de 
Behoefte van Ideeën

De Muur 2008 van Deisel: De grote Ideeën vergen Grote Ruimten

De 5de uitgave van de de Diesel kunstwedstrijd van de Muur zet zijn reis rond de wereld voort en bereikt 4 nieuwe hoeken van de planeet: Manchester (UK), Barcelona (Spanje), Zürich (Zwitserland) en NY (vs).

Tot 11 Juli '08, kan om het even welke creatieve, geïnspireerde persoon van om het even welk land in de wereld zijn/haar ontwerpen online toepassen en voorleggen voor de kans om in deze nieuwe uitgave van het project voor te komen... en een Muur te veroveren!

De kunstenaars zullen totale vrijheid in het verzenden van concepten hebben: de kunst is vooral een middel van ongedwongen zelf-uitdrukking.

Met deze filosofie, leidde de Diesel tot Diesel Muur 5 jaar geleden, de concurrentie gewijd aan iedereen, overal, biedend de kans om het stedelijke landschap te veranderen door de kunstwerken op buitengewone schaal op monumentale, freestanding verticale muren in de centra van belangrijkste steden van de wereld te demonstreren de.

Het uiteindelijke doel dat te bergen is welke prominente kostbare openbare ruimte wordt verlaten.


more  Deisel Wall 2008: Big Ideas Need Big Spaces


29/4/2008 | Bekeken 998 keer (s)


Latest News


•  AutoDesignNight London
•  Dressing Code Competition
•  Sandpaper Studio Helps Glendale Town Center Celebrate Grand Reopening
•  Widescreen Issue 3 Now Available From Brandwidth
•  Roanoke Urban Effect 2008 Design Competition
•  Treepac: Essential Designs Award-Winning Sustainable Concept
•  RKS Wins Two IDEA Awards
•  SOLUTIONS Received Silver at IDEA 08
•  UK Young Design Entrepreneur Award
•  DUCK Takes Simon Blake Under Its Wing
•  Behavior Launches New Design for Red Roller's Easy-to-Use Web-Based Shipping Service
•  PAUSE: Ideas in Motion
•  Lightemotion Creates the Lighting Design for Passagers / Passengers
•  The Green Dot Awards

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Mobile | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2008 Dexigner™ Network | Design News | De Muur 2008 van Deisel: De grote Ideeën vergen Grote Ruimten
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans