This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel



Ron Huey en Joe Paprocki in Uitgezocht Creatief Bedrijf

Ron Huey en Joe Paprocki in Uitgezocht Creatief Bedrijf

Huey/Paprocki wordt geprofileerd in de huidige kwestie van Communicatie Kunsten, die onafhankelijke één van 7 éénjarigenAtlanta van slechts vier agentschappen maken dat het tijdschrift dit jaar heeft gekenmerkt.

Omvat het acht-pagina profiel diepgaande gesprekken met agentschap mede-stichters Ron Huey en Joe Paprocki, en steekproeven van het de druk en de televisiewerk van de winkel. De advertenties die in de publicatie worden gereproduceerd omvatten campagnes voor het Centrum van de Geschiedenis van Atlanta, Golf Mizuno, het Doe-het-zelf- Netwerk, Cartoon Network en de Siërra Club.

Het tijdschrift beschrijft Huey/Paprocki als „één van, als niet, uitstekende creatieve winkel in Atlanta.“

De partners delen de titel van creatieve directeur. Huey is een tekstschrijver en bij winkels zoals Saatchi & Saatchi in Los Angeles en Martin Agency in Richmond, Va., voor rekeningen zoals Lexus en Mercedes-Benz gewerkt.

Paprocki is een kunstdirecteur en eerder gewerkt in Fallon McElligott in Minneapolis, waar hij deel teams uitmaakte die aan de rekeningen van Purina, van Nikon en van Lee Jeans werkten.

„Dit profiel is een belangrijke voltooiing voor een creatief geconcentreerd advertentieagentschap,“ bovengenoemde Paprocki. „Wij voelen geëerdn om in het zelfde bedrijf te zijn zoals andere grote creatieve advertentieagentschappen die in hun vroege jaren, met inbegrip van Wieden + Kennedy, Fallon, Vaarwel en Portier Crispin.“ werden geprofileerd


more: adweek.com/aw/regional/southeast... (135)


September 23, 2004 | Viewed 20,414 time(s)

Dexigner Side Latest News
Dream The Idea of Future in Italian Car Design Dream
INDEX Award 2009 INDEX: Award 2009
Opening of Moscow Golden Bee 8 Golden Bee 8
EIDD Design for All Competition Design for All
PD Design 2008 8th Brazilian Conference on Design Research and Development P&D Design 2008
For the Love of Design For the Love of Design
Brand New School Helps Mother Earth in New HP TV Ad Brand New School Helps Mother Earth in New HP TV Ad
Behavior Develops Kirchners Exhibition Web Site and Sketchbook Kiosk for the MoMA Behavior Develops Kirchner's Exhibition Web Site and Sketchbook Kiosk for the MoMA
Smoke  Mirrors New York Hired 3D Generalist Wei Louie Smoke & Mirrors New York Hired 3D Generalist Wei Louie
The Image Mill by Ambiances The Image Mill by Ambiances
Undesignable 2nd Design Trade Show in Berlin Undesignable
Icograda Design Week in Qatar 2009 Call for Papers Mousharaka
Multiverso Nodes Connections and Currents in Contemporary Communication Design Multiverso
Schrofer Celebrates 25 Years of Design with Retrospective Exhibition During Elle Inside 25 Years of Hands on Design
Erick van Egeraat Designs for Unity and Diversity Erick van Egeraat Designs for Unity and Diversity
Th1ng Directs Commercials for Massive Government Campaign Th1ng Directs Commercials for Massive Government Campaign
Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Mobile | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2008 Dexigner™ Network | Design News | Ron Huey en Joe Paprocki in Uitgezocht Creatief Bedrijf
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans