 |

Het grote BeeldToen de kunstenaar Eugene James Martin in 2005 stierf, besloot zijn vrouw, Suzanne Fredericq, dat iets moest worden gedaan.
Martin was een verwezenlijkte schilder, met zijn eigen merk van abstractie trekkend op Afrikaanse Amerikaanse thema's, een oeuvre die zowat vijf decennia en werken in belangrijke inzamelingen door het zuiden overspant -- maar hij had weinig tijdens zijn leven doen bevorderen.
Dit was wat haar aan de Catalogi van de Werken van de nieuwe Kunstenaars van Artnet bracht.
De dienst creÃërt een online middel voor onderzoekers, collectoren en kunstenthousiasten die een greep op het werkingsgebied van een carrière hopen te krijgen, evenals verklaart een krachtig promotiehulpmiddel voor uitgezochte kunstenaars, projectcoördinator Maya Shikhman.
Debuted in November 2005, het project heeft nu 38 actieve catalogi, van belangrijke historische cijfers zoals Mary Cassatt aan essentiële medio-carrièrekunstenaars zoals Rachel Whiteread -- met extra catalogi in de werkzaamheden aangaande nieuwe media pioniers zoals Janet Cardiff, houden de scherp-randschilders zoals Kehinde Wiley en de avantgardefotografen van Vik Muniz.
Terwijl ontworpen om geen catalogus te vervangen raisonné, halen voordeel de Catalogi van de Werken van de nieuwe Kunstenaars van Artnet uit de dynamische aard van het Web, dat een het leven middel verstrekt dat kan fluidly worden bijgewerkt aangezien een carrière vordert of aangezien de nieuwe historische feiten beschikbaar worden.
De lanceringstijd voor een catalogus variÃërt afhankelijk van
more: www.artnet.com/magazineus/news/a... (212)
June 10, 2006 | Viewed 37,457 time(s)
|
 |