This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel




Mel van de nadruk de Taal van Bochner 1966 - 2006

Nadruk: Mel de Taal van Bochner 1966 - 2006

Een belangrijke vakman van conceptuele kunst, Mel Bochner was één van de eerste kunstenaars in de jaren '60 om taal in het visuele gebied te introduceren.

Deze inspanningen, echter, blijven verrassend niet gedocumenteerd.

Nadruk: Mel Taal 1966.2006 van Bochner brengt voor het eerst de meer dan 50 werken aangaande document, schilderijen, beeldhouwwerken, foto's, en installaties samen om een overzicht van de languagebased werken van de kunstenaar voor te stellen.

De hoogtepunten omvatten de zelden gezien oriëntatiepunt Werkende tekeningen en andere zichtbare dingen op papier niet noodzakelijk die moeten om als kunst (1966) worden bekeken, die de kunsthistoricus Benjamin Buchloh de "eerste conceptuele kunstinstallatie." heeft geroepen

Ook gekenmerkt wordt een aantal vroege "woord portraits"-pen - en-inkttekeningen die woorden opnemen die van een thesaurus worden en die worden gebruikt geselecteerd om kunstenaars zoals Dan Flavin en Eva Hesse te beschrijven en hun werk-en recente multicolored canvases met teksten die van het geschrift van filosoof Ludwig Wittgenstein en de Thesaurus van Roget worden getrokken.

Samenvallend met de tentoonstelling van het Instituut van de Kunst, is de Vreugden van Yiddish (2006) opgedragen door het Museum Spertus op de Weg van Michigan als definitief voorschot van de reeks van de Taal barrière-A plaats-specifieke kunstwerken op 50-voet barricade van de bouwwerf voor het nieuwe Instituut Spertus van de Joodse faciliteit van Studies.


Source: www.artic.edu/aic/exhibitions/exhibit... (493)


11/10/2006 | Bekeken 24.477 keer (s)


Latest News


•  Ecotones: Mitigating NYC's Contentious Sites
•  City of Belfast Completes Biggest Ever Branding Consultation
•  Extraordinary, Every Day Travel Contest by Alcantara Lab
•  Ten Images for Ithaca: The Exhibition for the 7th International Poster Competition
•  Packaging Presidents Exhibit Catalog
•  SVA MFA in Design Criticism Reading Night
•  Double Twenty Unlocks the Secret Device for Hellboy II
•  LG Unveiled New European Design Centre
•  Autodesk Enhances Sustainable Design Capabilities
•  Adobe MAX 2008 2009
•  Onedotzero Terrain 07
•  KOR ONE: Hydration Vessel
•  The Winners of Graalglass: Eighth International Design Contest Trieste Contemporanea
•  Urban Guerrilla Protest

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Wap | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2007 Dexigner™ Network | Design News | Nadruk: Mel de Taal van Bochner 1966 - 2006
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans