 |

De nieuwe Film van Kunsten Zune van 72andSunny, Vitamine en wat Millwaukee Beroemd maakteHet strategische ontwerp en het reclamebureau 72andSunny geven het derde verscheidene nieuwe kunstenaarssamenwerking vrij die op zune-arts.net moeten worden gekenmerkt.
Als alle films van Kunsten Zune, „Vlotter,“ geleid en geanimeerd door Vitamine en geplaatst aan het spoor „Hopelist“ door de band wat Millwaukee Beroemd maakte, het delen en vriendschappen, viert maar ook het thema van wisselwerking en de beloningen onderzoekt die met het komen.
„Vlotter“ debuts op 19 Juli.
De „stemming van Float is zo verschillend van de vorige films van Kunsten Zune,“ bovengenoemde Bryan Rowles, de Directeur van de Kunst, 72andSunny.
„Er zijn een stille, geliefd makende schoonheid aan esthetisch en het verhaal.
Er is ook een evolutie in het het delen thema, waarin wij een vriendschap zien tot bloei komend door het herhaalde delen, afwisselend.
De film evolueert dat oude gezegde: het is informerend om geve dan te ontvangen. „
Om de muziek van de band aan te vullen wat Millwaukee Beroemd maakte, ontwikkelde de in Chicago-Gebaseerde collectieve Vitamine het verhaal in samenwerking met 72andSunny, waarin twee jonge mensen elkaar bij quaint openluchtespressotribune onder een sterrige nachthemel zien.
Aangezien zij één-op elkaar in het delen van biscottis, bloemen, Polaroid- foto's zij zijn door de handeling van geven en letterlijk vlotter hoger met elke uitwisseling buoyed, tot zij over de slaapstad hangen.
more New Zune Arts Film From 72andSunny, Vitamin and What Made Milwaukee Famous
design directory:
72andSunny > Advertising Design Agencies
July 19, 2007 | Viewed 22,312 time(s)
|
 |