 |

de 1st Machine van het Ave doet re-Brandmerkt voor Europese Elektronika SuperstoreIn een donker modern milieu, kan het silhouet van een vrouw worden gezien doend leunen in de afstand.
Binnen seconden, openbaart een close-upschot van de vinger van de vrouw wat betreft haar hals uiterst kleine technologische pixel die van haar lichaam worden vrijgegeven.
Zij is een perfecte hybride van moderne machine en mooie vrouw.
Dit is de droom-als futuristische wereld van de nieuwste vlek opgevat door directeur Arvind Palep van de 1st Machine van het Ave.
De vlek van het Pixel maakt deel uit van een grote re-brandmerkt campagne die omhoog door het New York gebaseerde Bedrijf & het Ontwerp van de Productie wordt geleid/VFX Machine van het boutique de 1st Ave voor Saturnus, belangrijke de elektronikaopslag van Europa.
Het was in een stille het hotelruimte van Londen dat Palep met het concept op de proppen kwam.
Hij en de partner, Serge Patzak, hadden in Londen aan een ander project gewerkt toen het 1st Ave door Edward Grann was genaderd, Executive Producer Warm en Verward at, die hen in Duitsland, samen met het agentschap Scholz & Vrienden vertegenwoordigt.
„Wij werden voorgesteld met de uitdaging van het creëren van zich het verfrissen overnemen een sexy, vrouwelijke robot,“ voelend tot de uitdaging, gevoelde Palep die onmiddellijk aan het project wordt getrokken.
„Elke men heeft transparant gezien, plastiek dat, mechanisch, noot-en-boutenrobot eruit ziet.
Wij wilden de toekomst onderzoeken om het concept op het volgende niveau te nemen. „
more 1st Ave Machine Does Re-Branding for European Electronics Superstore
design directory:
1st Avenue Machine > Broadcast Design Companies
November 13, 2007 | Viewed 29,133 time(s)
|
 |