This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel



Celest Gilbert:De rook & de Spiegels New York 
hebben een Nieuw EP

Celest Gilbert: De rook & de Spiegels New York hebben een Nieuw EP

De rook & de Spiegels New York, de winkel VFX achter de klapvideo's van Feist, steken omhoog de Nacht aan, en 1.2.3.4 zijn pleased om Uitvoerende Producent Celest Gilbert in de vouwen welkom te heten.

In haar vorige rol als EP bij de winkelzeeniveau van de het westenkust VFX, Venetië, werkte Celest met opmerkelijke agentschappen aan toekenning het winnen projecten voor merken zoals Adidas, Nike, de Dauw van de Berg, Molenaar, Toyota en Visum.

De stichter/de Creatieve commentaren van Directeur Sean Broughton op de aanstaande toevoeging, het "niveau van Celest van ervaring, postkennis en enthousiasme zijn tweede aan niets.

Zij is een perfecte keus hier voor ons bij Rook & weerspiegelt NY."

De rook en NY van Spiegels zijn op een broodje vanaf respectievelijk laat het verzadigen van de marktruimte met de campagnes van het Diploma middelbare school voor cliënten zoals Satellietradio Sirius (Martin Agency), Activision (Arnold), en Dell (Moeder) voor directeuren Andrew Douglas (Anonieme Inhoud), Martin Granger (Moxie), en Jonas Akerlund (RSA) geweest.

De uitvoerende commentaren van Celest Gilbert van de Producent op haar nieuwe zitstok, "ik bewoog me vorig jaar aan New York met de wens met een creatief gedreven bedrijf met de visie en de middelen werken om de grenzen van visuele gevolgen voor commerciële en muziek videoproductie te duwen.

Ik vond die kwaliteiten en meer in Creatieve Directeur Sean Broughton, en het begaafde team bij Rook & NY van Spiegels."


more: www.smoke-mirrors.com... (0)

design directory: Smoke & Mirrors > Broadcast Design Studios


1/4/2008 | Bekeken 97 keer (s)


Latest News


•  Treepac: Essential Designs Award-Winning Sustainable Concept
•  RKS Wins Two IDEA Awards
•  SOLUTIONS Received Silver at IDEA 08
•  UK Young Design Entrepreneur Award
•  DUCK Takes Simon Blake Under Its Wing
•  Behavior Launches New Design for Red Roller's Easy-to-Use Web-Based Shipping Service
•  PAUSE: Ideas in Motion
•  Lightemotion Creates the Lighting Design for Passagers / Passengers
•  The Green Dot Awards
•  Absolute Zero Degrees Create Packaging for Cosmeceutical Brand
•  Re:Construct: Sustainable Materials and Building Practices
•  Great British Editorial
•  South Street Seaport: Re-envisioning the Urban Edge
•  ADA: Call For Entries 2008 Summer Semi Annual Contest

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Mobile | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2008 Dexigner™ Network | Design News | Celest Gilbert: De rook & de Spiegels New York hebben een Nieuw EP
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans