This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel



72andSunny neemt de Voetbal van Nike op het Volgende Niveau

72andSunny neemt de Voetbal van Nike op het Volgende Niveau

Neem het op het volgende niveau is de uitdaging die in het nieuwe globale voetbalinitiatief wordt genivelleerd dat door 72andSunny en Nike wordt gecreÃërd voetballers te inspireren te motiveren en beter te helpen worden.

De sluitsteen van de lancering is een twee-minieme film die door Guy Ritchie door Anonieme Inhoud genoemd wordt geleid het Volgende Niveau, dat letterlijk kijkers binnen het hoofd van een het toenemen voetbalster neemt die met de hoogste atleten en de clubs van de wereld concurreert.

„Het nemen van uw spel op het volgende niveau is de obsessie van elke voetballer, wat ook uw capaciteit is.

Onze baan moet inspiratie verstrekken om hen te helpen daar worden, „bovengenoemde Glenn Cole, mede-stichter van 72andSunny.

„Helpend Nike in zijn opdracht aantal één te zijn is het merk in aantal één van de wereld sport een grote kans.“

De twee-minieme film is ontsproten van POV van de speler zelf zo de kijkerservaringen het leven van succes en mislukking, gruis en glamour, plus de schokken, kloppen-uit de tanden en de strenge opleiding die met het grondgebied komen.

De held, een ster voor zijn amateurclub, wordt bevlekt door de manager Arsene Wenger van het Arsenaal en aangeworven om tegen het beste van de wereld, met inbegrip van Cristiano Ronaldo, Zlatan Ibrahimovic, Ruud Van Nistelrooy, Ronaldinho en Wayne Rooney te spelen.


more  72andSunny Takes Nike Football to the Next Level

design directory: 72andSunny > Advertising Design Agencies


May 5, 2008 | Viewed 27,173 time(s)

Dexigner Side Latest News
ChargerFrame ChargerFrame
Art Directors Club Names Doug Jaeger as New President Art Directors Club Names Doug Jaeger as New President
Neenah Paper Receives Grand Award from International ARC Awards Neenah Paper Receives Grand Award from International ARC Awards
Braunprize 2009 Countdown Begins with Date Set for the 2009 Prize Ceremony Braunprize 2009 Countdown Begins with Date Set for the 2009 Prize Ceremony
Pens Are My Friends Pens Are My Friends
Europe by Designers Call for Entries Europe by Designers
To Illustrate and Multiply An Open Book To Illustrate and Multiply
CITY A Photography Retrospective CITY: A Photography Retrospective
2009 Metropolis Next Generation Design Competition Next Generation
Ego for Bentley Ego for Bentley
Call for Submissions for MONU Issue 10 Holy Urbanism Holy Urbanism
Visual Culture Exclusive Hans Allemann Visual Culture Exclusive: Hans Allemann
DesignEd Asia Conference 2008 DesignEd Asia
David Chavezs Braille Watch Design Receives Spark Design Award David Chavez's Braille Watch Design Receives Spark Design Award
Linc Design Creates Whimsical Back-to-school Campaign for Mervyns L.inc Design Creates Whimsical Back-to-school Campaign for Mervyn's
Rokkan and 2K Games Dive Deep with Bioshock Rokkan and 2K Games Dive Deep with Bioshock
Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Mobile | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2008 Dexigner™ Network | Design News | 72andSunny neemt de Voetbal van Nike op het Volgende Niveau
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans