This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel




Het ontwerpen met de Normen van het Web

Het ontwerpen met de Normen van het Web

Jeffery Zeldman is renowned in het ontwerpcirkels van het Web voor zijn onophoudelijk werk in het bevorderen van de normen van het Web, zowel aan browser fabrikanten als aan de het ontwerpgemeenschap van het Web. Zijn nieuw boek, "Ontwerpend met de Normen van het Web", brengt al zijn gedachten, argumenten en filosofieën in één keurig pakket samen dat zowel gemakkelijk is te lezen en onderhoudend.

Eis dat van Zeldman 99% van alle Websites verouderd zijn zou als verrassing aan vele ontwerpers kunnen komen die denken dat zij bij de snijkant zijn. Wij allen weten dat de diverse browsers en browser versies een pijn kunnen zijn maar sommige ontwerpers verkiezen om het probleem te negeren. Sommige gebruiks ' browser het snuiven ' technieken proberen om problemen te isoleren, maar het is gemakkelijk om browser te maken beweren te zijn een andere. Zeldman zegt dat het enige echte antwoord de normen is van het Web aan te hangen omdat dat de enige betrouwbare manier is om plaatsen voor en voor de toekomst nu te ontwerpen. Hij gaat zijn geval met voorbeelden van echte plaatsen steunen, sommigen waarvan slechts in Ontdekkingsreiziger aan een PC werken.

Wij allen hebben het argument, ' maar dat gehoord wat de cliënt!' wilde. Dat is een lame verontschuldiging die omhoog door even lame ontwerpers wordt gediend. De cliënten, zegenen ' em, denken dat zij weten wat zij willen en moeten worden overtuigd anders om hen tegen hun eigen onwetendheid te beschermen.


Source: www.wpdfd.com/editorial/wpd1203review... (59)


17/7/2004 | Bekeken 3.230 keer (s)


Latest News


•  Treepac: Essential Designs Award-Winning Sustainable Concept
•  RKS Wins Two IDEA Awards
•  SOLUTIONS Received Silver at IDEA 08
•  UK Young Design Entrepreneur Award
•  DUCK Takes Simon Blake Under Its Wing
•  Behavior Launches New Design for Red Roller's Easy-to-Use Web-Based Shipping Service
•  PAUSE: Ideas in Motion
•  Lightemotion Creates the Lighting Design for Passagers / Passengers
•  The Green Dot Awards
•  Absolute Zero Degrees Create Packaging for Cosmeceutical Brand
•  Re:Construct: Sustainable Materials and Building Practices
•  Great British Editorial
•  South Street Seaport: Re-envisioning the Urban Edge
•  ADA: Call For Entries 2008 Summer Semi Annual Contest

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Wap | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2007 Dexigner™ Network | Design News | Het ontwerpen met de Normen van het Web
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans