This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel




Gini Cruz Santos een Ongelooflijke Animator Pinay

Gini Cruz Santos: Een Ongelooflijke Animator Pinay

Is de recentste digitaal geanimeerde film van Pixar, "Incredibles," een kleurrijk en multi-layered actie-avontuur romp over superheroes, en een deel van het team dat het aan het kinetische leven bracht is een animator Pinay het van wie enthousiasme voor de kunstvorm houdt groeiend.

Virginia "Gini" Cruz Santos heeft een belangrijke hand in het brengen van karakters van "Verhaal 2 van het Stuk speelgoed," het Leven van een "Insect gehad," "Vindend Nemo" en "Incredibles" aan het leven. De San op Francisco-Gebaseerde kunstenaar verleende onlangs een gesprek terwijl in stad voor een vakantie van twee weken.

Het thirtysomething dacht nooit om een dergelijke droombaan te landen. Zij openbaart dat zij enkel "in het." struikelde

Santos en haar familie migreerden aan Guam toen zij 3 was, maar zij werd later gestuurd terug naar de Filippijnen door haar vader naar studie. Zij werd aanvankelijk verzet aan het idee, maar de Filippijnen groeiden op haar, en recenter vormde zij belangrijke vriendschappen in Heilige Scholastica, evenals op de Universiteit van Santo Tomas, waar zij Fijne Kunsten belangrijk in Reclame opnam.

Ironisch, vond zij een laboratoriumonderwerp, Animatie, zeer vervelend wegens zijn herhaald illustrerend proces.

"Eigenlijk, was het werkelijk grappig," zij zegt. De "animatie was het meest verste ding van mijn mening. Wij werden gegroepeerd en wij waren verondersteld om een kleine film te maken. Ik herinner me gaand, ' Oh, houd van ik te trekken, maar ik wanna trek dit veel niet.' Ik was uitgezette kinda


Source: news.inq7.net/lifestyle/index.php?ind... (325)


17/11/2004 | Bekeken 6.651 keer (s)


Latest News


•  Ecotones: Mitigating NYC's Contentious Sites
•  City of Belfast Completes Biggest Ever Branding Consultation
•  Extraordinary, Every Day Travel Contest by Alcantara Lab
•  Ten Images for Ithaca: The Exhibition for the 7th International Poster Competition
•  Packaging Presidents Exhibit Catalog
•  SVA MFA in Design Criticism Reading Night
•  Double Twenty Unlocks the Secret Device for Hellboy II
•  LG Unveiled New European Design Centre
•  Autodesk Enhances Sustainable Design Capabilities
•  Adobe MAX 2008 2009
•  Onedotzero Terrain 07
•  KOR ONE: Hydration Vessel
•  The Winners of Graalglass: Eighth International Design Contest Trieste Contemporanea
•  Urban Guerrilla Protest

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Wap | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2007 Dexigner™ Network | Design News | Gini Cruz Santos: Een Ongelooflijke Animator Pinay
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans