 |

Dat alles schittert is niet GoudenDe Galerij van alternatieven is pleased om een zeer belangrijke gebeurtenis op het gebied van eigentijdse juwelen voor te stellen, de tentoonstelling getiteld „luccica niet van tuttoè oro ciò che“, schittert betekenen van dat alles is niet gouden.
9 ex studenten van twee prestigieuze scholen, de Academie van Beeldende kunsten in Nurnberg en de eigentijdse juwelenschool Alchimia in Florence, zullen hun recentste werken vanaf 19 Mei aan 23 Juni 2007 tonen.
Hun werk is het resultaat van onderzoek op het gebied van experimentele juwelen die terwijl het bestuderen in hun respectieve scholen begonnen.
Vandaag, meer dan ooit, wordt de waarde door een evenwicht tussen vorm en inhoud, tussen innovatie en proefneming en door de capaciteit bepaald om juwelen te herinterpreteren die een symbool van het verleden, in een nieuw middel van mededeling zijn.
Enkel als alchimisten zodra geprobeerd om gouden, van vandaag te reproduceren alchimist is op zoek naar een idee geschikt voor het glanzen zijn eigen licht.
Deze tentoonstelling werd georganiseerd in samenwerking met „Forum für Angewandte Kunst Nürnberg e.V.“ en werd getoond in Nurnberg in 2006.
more All That Glitters is Not Gold
design directory:
Alternatives Gallery > Jewelry Design Galleries
May 28, 2007 | Viewed 42,607 time(s)
|
 |