This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel



Glam kondigt Ontwerp aan de Concurrentie van de Kleding 
voor Strevende Ontwerpers

Glam kondigt Ontwerp aan de Concurrentie van de Kleding voor Strevende Ontwerpers

Glam, vlaggeschipplaats van media de Media van netwerkglam, lanceerde een online wedstrijd voor ontluikende overal titled ontwerpers, "wordt ontdekt: Ontwerp een Kleding."

Tijdens de maand van Januari, kunnen de ontwerpers originele schetsen van kleding voorleggen die zij voor de kans hebben ontworpen een groot prijspakket van een reis aan de Stad van New York uiteindelijk om te winnen bij een manierhuis voor de dag in de leer te doen.

Een commissie van deskundige rechters met inbegrip van, renowned manierontwerpers Monique Lhuillier en Adam Lippes, beroemdheidsstilist en ontwerper Tina Knowles, Lord & Taylor de Deelmanager van de Koopwaar voor Eigentijdse Sportkleding Vanessa Lefebvre, Glam Media CEO Samir Arora, zal en van PR guru Paul Wilmot één gelukkige winnaar kiezen.

De grote prijs zal een leertijd voor een dag bij ADAM evenals een de giftcertificaat van Lord $500 & Taylor omvatten.


more  www.glam.com/bediscovered... (2)


23/1/2008 | Bekeken 65 keer (s)


Latest News


•  Treepac: Essential Designs Award-Winning Sustainable Concept
•  RKS Wins Two IDEA Awards
•  SOLUTIONS Received Silver at IDEA 08
•  UK Young Design Entrepreneur Award
•  DUCK Takes Simon Blake Under Its Wing
•  Behavior Launches New Design for Red Roller's Easy-to-Use Web-Based Shipping Service
•  PAUSE: Ideas in Motion
•  Lightemotion Creates the Lighting Design for Passagers / Passengers
•  The Green Dot Awards
•  Absolute Zero Degrees Create Packaging for Cosmeceutical Brand
•  Re:Construct: Sustainable Materials and Building Practices
•  Great British Editorial
•  South Street Seaport: Re-envisioning the Urban Edge
•  ADA: Call For Entries 2008 Summer Semi Annual Contest

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Wap | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2008 Dexigner™ Network | Design News | Glam kondigt Ontwerp aan de Concurrentie van de Kleding voor Strevende Ontwerpers
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans