This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel



Reena Ahluwalia wint Noordamerikaanse Trophy van de Parel
Tahitian

Reena Ahluwalia wint Noordamerikaanse Trophy van de Parel Tahitian

Sensationeel, provocatief en absoluut luxurious - dit zijn de woorden die komen te letten op terwijl het beschrijven van de toekennings winnende halsband van Reena Ahluwalia van de juwelenontwerper voor Noordamerikaanse Trophy van de Parel Tahitian.

De Beschaafde Vereniging van de Parel van Amerika, die Perles DE Tahiti in de Verenigde Staten vertegenwoordigt, kondigde onlangs de winnaars van 2007-2008 aan het "Lied van de Amerikaanse afdeling van de Parel van Tahitian van Sterren" trophy-in het noorden.

Deze prestigieuze internationale zaak vindt om de twee jaar plaats en is de unequalled internationale artistieke concurrentie.

Het oordelen voor de gebeurtenis werd gehouden bij de Club van het Terras in de Stad van New York.

De jury omvatte Laurie Schechter, Stilisten en Co.; Elena Mauer, Bruids Gids; Jean Francois Bibet, Van Cleef en Arpels; Amanda Gizzi, het Centrum van de Informatie van Juwelen; Kathleen Fritzpatrick, freelance redacteur; Hedda T. Schupak, JCK en Fran Mastoloni, Frank Mastoloni en Zonen.

De eerste plaatswinnaar en het vertegenwoordigen van Noord-Amerika, de halsband van de "Etherische Rapsodie" gaan nu de Internationale fase van de Toekenning TPT, dat door de internationale jury in Mei 2008 moet worden beoordeeld in.

Samen met dit succes, heeft Ahluwalia ook tweede plaats in zowel armband als brooch categorieën van Noordamerikaanse trophy van de Parel Tahitian gewonnen.


more  Reena Ahluwalia Wins the North American Tahitian Pearl Trophy

design directory  Reena Ahluwalia > Jewelry Designers

7/2/2008 | Bekeken 121 keer (s)


Latest News


•  Treepac: Essential Designs Award-Winning Sustainable Concept
•  RKS Wins Two IDEA Awards
•  SOLUTIONS Received Silver at IDEA 08
•  UK Young Design Entrepreneur Award
•  DUCK Takes Simon Blake Under Its Wing
•  Behavior Launches New Design for Red Roller's Easy-to-Use Web-Based Shipping Service
•  PAUSE: Ideas in Motion
•  Lightemotion Creates the Lighting Design for Passagers / Passengers
•  The Green Dot Awards
•  Absolute Zero Degrees Create Packaging for Cosmeceutical Brand
•  Re:Construct: Sustainable Materials and Building Practices
•  Great British Editorial
•  South Street Seaport: Re-envisioning the Urban Edge
•  ADA: Call For Entries 2008 Summer Semi Annual Contest

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Mobile | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2008 Dexigner™ Network | Design News | Reena Ahluwalia wint Noordamerikaanse Trophy van de Parel Tahitian
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans