This page has been automatically translated from English. [Click here to view original web page]

Design Directory Dexigner Start Design Database Dexigner Design Agenda Dexigner Newsletter Turkish
Dexigner Logo Dexigner Concept
Product DesignProduct DesignGraphic DesignGraphic DesignFashion and Jewellery DesignFashion and Jewellery DesignArchitectureArchitectureDigital DesignDigital DesignArtArt

kleurtitel



De Manier SAIC toont 2008

De Manier SAIC toont 2008

De School van het Instituut van de Kunst van Chicago zal zijn jaarlijkse Manier toont en Tentoonstelling op 1 en 2 Mei in de onlangs geopende Wijze Studio's voor het Ontwerp van de Manier en de nieuwe de tentoonstellingsruimte van de School, allebei op de 7de verdieping van het historische Sullivan Centrum, de Straat van de Staat van 33 S. ontvangen.

Onafhankelijk veroorzaakt door zijn studenten en faculteit, toont de Manier SAIC zijn zeventig-vijf-jaar traditie van de demonstratie van innovatieve de manierinzamelingen van de niet-gegradueerdenstudent voortzet, die van elegant aan de confectie, en zich van conceptueel aan sociaal het in dienst nemen uitstrekken.

Het programma van het Ontwerp van de Manier van SAIC is uniek gesitueerd binnen de diverse structuur van een kunstacademie.

De "creativiteit is hoog bij SAIC omdat onze studenten inspiratie in traditioneel manierontwerp vinden, evenals andere studio zeggen kunst-schildert, beeldhouwwerk, architectuur, film, keramiek, en videoproductie om enkelen te noemen," het Hol van de Inkeping van de afdelingsstoel.

De "studenten streven vrij proefneming voor een uniek standpunt in conceptontwerp, doekmanipulatie, en hands-on toebehoren en kledingstukbouw na."

De vernieuwing van de studio's van de Manier in het historische Centrum Sullivan werd gemaakt mogelijk door een grootmoedige gift van Melissa Wijze Fadim, een verdediger van het Lid van de Raad en van de ouder SAIC van de afdeling van het Ontwerp van de Manier twintig jaar.


more  SAIC Fashion Show 2008

design directory: SAIC: School of the Art Institute of Chicago > Art Education

location: view on map


16/3/2008 | Bekeken 9 keer (s)


Latest News


•  Designers Take on Style, Sustainability
•  Famed Car Designer Dies in Motorcycle Accident
•  The Tolerance for Poorly Designed Products is Decreasing Dramatically
•  Belkin RockStar and TuneStudio Receive International Design Excellence Awards
•  Coca-cola Unveils Latest Limited-edition Glass
•  Floppy Diskettes Reborn in Fashion
•  2008 Beyond Green High-Performance Building Awards Program
•  Trends in Ethical and Sustainable Packaging: Innovation by Product Category
•  Design Contest Introduced for Hoan Kiem Lake Area
•  Beijing Games a Dream Marketing Opportunity for Fashion Industry
•  Aurora Concept Video
•  Concept Series: Call for Participation
•  Designers Envision 12 Dollar Computer
•  Walker Zanger Awarded for Design Excellence

Design Directory | Design Database | Design Agenda | Newsletter | Start | Mobile | Link to Us | Contact & About Us
XML
© 2001-2008 Dexigner™ Network | Design News | De Manier SAIC toont 2008
    Italiaans | Duits | Frans | Spaans | Portugees | Nederlands | Russisch | Japans | Chinees | Koreaans