 |

Comme Des Garcons in samenwerking met H&M Deze HerfstComme des Garcons' de stichter en de hoofdontwerper Rei Kawakubo zullen de inzameling van de de gastontwerper van deze herfst bij H&M. creëren.
Rei Kawakubo, beroemd en bewonderd voor haar creativiteit en kunstenaarstalent, zal een van mannen inzameling van vrouwen en, met sommige stukken voor kinderen ook ontwerpen.
De toebehoren en een exclusieve unisex-geur zullen ook omvat worden in de inzameling.
„Ik ben altijd geïnteresseerd in het evenwicht tussen verwezenlijking en zaken.
Het is een dilemma, hoewel voor me de verwezenlijking altijd de eerste prioriteit is geweest.
Het is een fascinerende uitdaging aan het werk met H&M aangezien het een kans is om het dilemma aan zijn uiterste te nemen, en om het " proberen op te lossen, zegt Rei Kawakubo, Comme des Garcons.
„Rei Kawakubo is bij de bovenkant van onze wenslijst lange tijd geweest en wij zijn opgewonden die zij om met ons heeft verkozen samen te werken.
Wij hebben enorme eerbied voor de manierfilosofie van Kawakubo van het vragen van de ingewortelde patronen van de manier, en bewonderen haar artistieke benadering van ontwerp.
Wij zijn daar bijzonder opgewekt dat de inzameling in Japan, het geboorteland van Kawakubo, tegelijk met de lancering van onze nieuwe opslag zal worden gelanceerd ", verklaren Margareta van den Bosch, creatieve adviseur, H&M.
De wereldlancering van de inzameling zal bij het openen van de tweede opslag van H&M in Tokyo, Japan, in het begin van November zijn.
De datum van de lancering voor andere markten H&M zal een paar later dagen zijn.
more: www.hm.com... (371)
design directory:
H&M > Fashion Design Brands
April 17, 2008 | Viewed 33,152 time(s)
|
 |