|

 |

Een onderwijs YKK in de Kunst van het VastmakenYKK wil zicht, steun en een stem aan jonge ontwerpers geven.
Aan dit doel kwam YKK samen met de gebeurtenisorganisatoren helpen ZIJN Toebehoren creëren.
ZIJN Toebehoren, in samenwerking met YKK, zijn nu in zijn derde uitgave, die zijn positie bevestigt als belangrijke internationale concurrentie op het gebied van toebehorenontwerp.
Het blijft de enige wedstrijd van zijn soort in de wereld gewijd aan alle klassen van toebehoren.
Fastenings zijn essentiële componenten van het ontwerpproces en de kennis over hoe zij functioneren kan de vorm en de structuur van een kledingstuk of toebehoren radicaal veranderen.
YKK treedt ZIJN toe om het profiel van fastenings onder de volgende generatie van ontwerpers op te heffen.
14-16 April 2008: een wereld-beroemde commissie van rechters die specifiek van de gebieden van manier en toebehoren wordt gekozen bekeek een massa portefeuilles die uit allen over de bol in Triëst, Italië worden bijeengezocht.
14 finalisten van 11 verschillende nationaliteiten werden geselecteerd om toebehoren met producten YKK als steunpunt in hun verwezenlijking te smeden.
more A YKK Education in the Art of Fastening
July 26, 2008 | Viewed 30,348 time(s)
|
 |
| 
 |
Latest News |
|
|
 |