 |

Tiffany op Manier: Een studie van de Amerikaanse Manier en Fotografie van de ManierDe ontwerpdirecteur van Tiffany & Co. en auteur van het nieuwe boek Tiffany op Manier: Een studie van de Amerikaanse Manier en Fotografie van de Manier, dat door elke kwestie van Mode en de Bazaar van Harper vanaf 1933 aan vandaag het doen van onderzoek wordt gekamd, en zijn hard werk tonen.
Tiffany op Manier is een koffietafelboek dat 250 schitterende beelden kenmerkt die door de beste de manierfotografen van de wereld, de afgelopen 70 jaar manier en toebehoren behandelen. Het boek omvat ook pogingen door ontwerper James Galanos en manierpictogram Eleanor Lambert, die een grote rol in het onderzoek van het boek speelden alvorens zij vorig jaar bij 100 jaar oud stierf.
Wij haalden Loring in, die in stad vorige week bevorderend de boekWoensdag, tijdens een telefoongesprek was.
Loring zegt naast het gaan door honderden kwesties van tijdschriften, was het vrij een avontuur opsporend foto's die in goede voorwaarde van film en andere media waren.
„Toen veel van dit materiaal voor het eerst werd gedrukt, was de druk zo slecht u kon niet vertellen wat werkelijk gebeurde,“ Loring zegt. „Zo, dit de eerste keer mensen heeft kunnen is sommige van deze foto's zien.“
Bij het schrijven van dit boek, zegt Loring hij en Lambert voorzag van banden om het verhaal van Amerikaanse manier te vertellen.
more: www.rockymountainnews.com/drmn/l... (171)
June 17, 2004 | Viewed 28,233 time(s)
|
 |