|

 |

De Sjaal van Simpson helpt de Boom van de Manier van ArgentiniëToen pop ster Jessica Simpson omhoog het slaan brak brei sjaal met de hand terwijl het winkelen in Manhattan, realiseerde zij niet zij een bijrolletje in de manierboom van Argentinië speelde. Gedrapeerd over de schouders van Simpson die de sterren met haar echtgenoot, Inkeping Lachey, op de werkelijkheid van MTV „Jonggehuwden tonen: De inkeping & Jessica zijn de“ regenboog-gekleurde sjaal het goede nieuws van een manierverklaring voor de werkloosheid-stric ken Argentijnse economie en de 28 breisters bij een fabriek buiten Buenos aires geworden.
„ik zou nooit gedacht hebben dat mijn liefde voor het winkelen zulk een zinvolle invloed op het leven van iemand kon hebben,“ de 24 éénjarigenzanger bovengenoemd in een verklaring die door haar publiciteitsagent met de elektronische post wordt verstuurd.
De sjaal met zijn uniek spin -spin-weblikeontwerp is het geesteskind van Argentinië model-gedraaide ner Cecilia de Bucourt, enkel één idee van velen in een manierrevolutie aangezien Argentinië uit economische afsmelting worstelt.
„Aangezien Jessica begon mijn sjaals te dragen kreeg ik more and more eisen van haar ventilators die van haar stijl houden en wat zij draagt,“ DE Bucourt zei. „Ik zou zeggen het mijn productie in enkel vier maanden.“ verdrievoudigde
Joblessness blijft in dubbele cijfers maar de lagere loonkosten bevorderen de manierindustrie en zijn ambitieuze ontwerpers.
Hetzij bij de markten van de weekendstraat in district van Palermo van Buenos aires het chic of in boutiques aan Kant van het Oosten van New York de Hogere waar Simpson haar opnam
more: abcnews.go.com/wire/Entertainmen... (267)
July 21, 2004 | Viewed 31,479 time(s)
|
 |
| 
 |
Latest News |
|
|
 |