 |

Nike is Vlug om Snelle Stoffen aan te passenDe prestaties die drugs verbetert zouden een strikt Olympisch nr kunnen zijn! Maar er zijn geen grenzen op prestaties die stoffen verbetert.
Nike busting uit het Vlugge kostuum, een unitard met een kap die belooft om het potentieel van een atleet te maximaliseren door hitte te regelen en belemmering te verminderen.
Het „vlugge kostuum wordt gebouwd in de waarste betekenis van het woord,“ zegt Alastair McColl. Pronkte de algemene de koopwaarmanager van Nike Canada voor kleding met het high-tech plunje bij een persgebeurtenis vorige week in Nike Toronto op Bloor St. W.
Het vlugge Kostuum werd geïntroduceerdo bij de 2000 Olympische Spelen in Sydney door Australische agent Cathy Freeman, die aan een goud in de 400 metergebeurtenis gleed.
De onderzoekers van Nike hebben duizenden uren sinds het perfectioneren van het kledingstuk besteed dat voor het roeien, het cirkelen en spoor en gebied wordt aangepast.
Het meest in het bijzonder, openbaarden de windtunneltests dat, de „verschillende delen van het lichaam aan verschillende tarieven versnellen,“ McColl zegt. „Dat was een verrassing. Men had altijd verondersteld dat alle delen van het lichaam bij de zelfde snelheid.“ versnellen
Met dat in mening, is unitard in zones ondergever*deeld met zes verschillende stoffen die strategisch worden geplaatst om minimumweerstand en maximumefficiency toe te staan. Het naaien wordt gevestigd in de rug van het kostuum voor aërodynamica, hoewel de roeiers, die achteruit zitten, kostuums hebben die in de voorzijde worden genaaid. De onderzoekers van Nike schatten het Vlugge kostuum kon toestaan
more: www.fibre2fashion.com/news/NewsD... (752)
August 6, 2004 | Viewed 30,358 time(s)
|
 |