 |

Roze zo Goed zoals voor het Nieuwe Mannetje knipoogDe warmte van de zomer zal een nieuwe tint benadrukken, in uitgroeien te vormen elegant van roze bedrijfsoverhemden.
De kleermakers en de stijlgoeroes zeiden dat de heteroseksuele mensen roze - dat strikt eens in de lijnen van vrouwen wordt gezien - zoals nooit voorheen goedkeurden.
„Een paar jaren geleden konden wij geen roze T-shirts weggegeven hebben,“ zegt Roger Wade, creatieve directeur bij Britse de jeugdleverancier Boxfresh.
„Nu is het onze bestselling kleur. Het is van laatste keus aan.“ eerst gegaan
De goedkeuring van de kleur is een oude komst geweest, zegt Tony Raneri van Amerikaanse Kleermakers - een makende instelling in Straat Bourke - met verhoogde mededeling en reis die mensen blootstellen aan internationale tendensen en de zorgen van kopers kalmeren.
„Het was, koopt hem een roze overhemd voor zijn verjaardag en de mensen zouden kunnen denken dat, u. het weet. er zijn iets verkeerd met hem,“ hij zegt.
„Nu zijn de mensen meer bereid om meer kleur goed te keuren, die vanaf de zwarte scène krijgt dat wij binnen sinds enige tijd.“ hebben geleefd
M. Raneri zegt het roze heet over heel Europa is en belangrijke Australië beperkt.
De slijtage van mensen heeft typisch een rougevloed in banden en strepen verborgen, maar de slijtageinzamelingen van 2005 mensen van internationale etiketten Hugo Boss, Paul Smith, droogt van Noten, Alexander McQueen opgesprongen, zijn Etro en Calvin Klein al het duwen roze, met beroemde gezichten die gemiddelde mensen helpen om de eens uitgelachene toon aan te trekken.
more: www.theage.com.au/articles/2004/... (128)
October 17, 2004 | Viewed 23,509 time(s)
|
 |