 |

Japanse Ontwerper Takaaki Sakaguchi op TV van JapanLengte van Takaaki Sakaguchi’ s de voorbereiding van de Week van de Manier van Nieuw Zeeland van de Lucht en toont uitzending vorge nacht op nationale Japanse televisie tijdens prime time het bekijken was.
Getoond op TVs, één van Japan’ s de belangrijke televisienetwerken, minieme lengte 30 kenmerkten het werk en levensstijlelementen van een het toenemen ster van een nieuwe generatie van Japanse beroeps die succes overzee bereiken.
Takaaki erkent dat hij vele e-mail en telefoongesprekken vandaag, met inbegrip van van zijn vroegere werkgever, Ayako Koshino, leidende directeur van het multihuis van de miljard dollars Japanse manier, Koshino ontving.
Takaaki werkte als belangrijkste ontwerper voor Koshino acht jaar die twee keer per jaar in de Inzamelingen van de Manier van Parijs tonen.
“ Zij becommentariÃërde dat zij schreeuwde toen zij me op de show zag en dat zij de concentratie en de toewijding kon nog zien die op mijn gezicht wordt uitgedrukt - dit gaf me grote pride.”
more: www.thread.co.nz/article/1166... (278)
October 30, 2004 | Viewed 30,454 time(s)
|
 |