 |

De Winter van van de Daling van de Week van de Manier van Hong Kong 2005 - 2006De inzamelingen, Modellen, Hellingen… de reeds lang gevestigde Week van de Manier van Hong Kong, het perfecte platform voor de demonstratie van manier, voor kopers die uit overal ter wereld, met verleidende assortimenten komen is gepland om van 18-19 Januari 2005 op van de het Centrum van de HK- Overeenkomst en Tentoonstelling, Hong Kong plaats te vinden.
Deze uitgave zal Daling/de Winter 2005-06 inzamelingen van deelnemers van bijna elke productiehub rond de bol onthullen.
De daling/de Winter van 2004-05 zag meer dan 980 exposanten tevredenstelden.
Hong Kong, het grootste kledingstuk verwerkende land na het Chinese vasteland, wordt ideaal gezien gevestigd voor zulk een gebeurtenis.
Het is deze krachtige reputatie die bedrijven van over de wereld trekt met de fabrikanten van Hong Kong te mengen die voor hun vennootschappen OEM/ODM beroemd zijn.
Hun recent succes met privé etiketten die mengsels van goede kwaliteit en concurrerende tarifering, noodzakelijk om de markt tevreden te stellen aanbieden, wordt ook gekeken op als vooruitzicht om een goed aantal exposanten en bezoekers aan te trekken.
more: www.apparelresources.com/default... (645)
November 10, 2004 | Viewed 31,055 time(s)
|
 |