 |

Ontwerpers die door de Glamour in Films worden geïnspireerdpDe ontwerper van de Ster kent 2005 verstrekt de impuls voor manierstudenten toe om nieuwe mogelijkheden te onderzoeken in het ontwerpen van betoverende avondslijtage, met één het gelijke opteren om kokosvezel te gebruiken.
De Zegen bovengenoemde Leong van Gan van de student, „Tom Hanks in Schipbreukeling was mijn inspiratie, hoewel hij nauwelijks modieus om het even wat droeg, het organische aspect van zijn kostuum gaf me nieuwe ideeën om te werken met.“
Zijn ingang was één van acht van Carven Academie van Manier. De concurrentie was themed Manier die door Films en Filmsterren wordt geïnspireerdw.
Alexandra Yeo koos enerzijds volledig het verschillende plaatsen. Gemotiveerd door haar liefde voor muziek creÃërde zij toga's die door de film van de de 17de eeuwperiode, Amadeus werden beïnvloed.
„I houdt enkel van de stijl van die era, met de mooie patronen de vrouwen die worden gebruikt om te dragen; het was zeer betoverend.“ zei de het ontwerpstudent van Loterijen die om als illustrator voor ontwerpers in het land van plan is te werken.
Gezien slechts een maand om hun werk te voltooien, zei Justin Yap Beng Kwan, „wij moesten, van het op de proppen komen snel werken met ideeën aan het krijgen van het op document.
„Individueel, moesten wij vijf stukken ontwerpen en onze sprekers die werkelijk in het stroomlijnen van onze aanvankelijke ideeën,“ worden geholpen hij zei.
Aanhalend Carven NGO, zijn hoofd als invloed, zei hij dat zijn werk pragmatischer was en daarom verkoopbaarder.
more: thestar.com.my/news/story.asp?fi... (117)
January 18, 2005 | Viewed 25,137 time(s)
|
 |